Szkolenia dla pracowników UWM w Olsztynie

Komunikat o błędzie

  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 26 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 30 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in Database::openConnection() (line 1744 of /www/htdocs/bon/includes/database/database.inc).

Aktualności

Informacja dla pracowników UWM w Olsztynie

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UWM zaprasza na szkolenia/warsztaty skierowane do pracowników Uniwersytetu Warmińskiego - Mazurskiego w Olsztynie organizowane w celu zwiększenie świadomości w zakresie funkcjonowania studentów z dysfunkcjami w środowisku akademickim.

Szkolenia organizowane przez BON są bezpłatne dla pracowników Uczelni

Osoby zainteresowane szkoleniami prosimy o kontakt.

 

Z okazji Kwietnia jako Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu obchodzonego co roku na naszym Uniwersytecie serdecznie zapraszamy Państwa na:

wykład szkoleniowy pt. „Specyficzne potrzeby studentów i studentek w spektrum autyzmu”

Termin: 17 kwietnia 2020 r. w godz. 12.00 – 15.00

Miejsce: ul. Oczapowskiego 12B Sala 307, budynek Biblioteki Uniwersyteckiej

Wykład zostanie poprowadzony przez Panią dr Joannę Ławicką z Fundacji Prodeste z Opola – pedagoga, terapeutę, naukowca i osobę w spektrum autyzmu.

 

Osoba do kontaktu:

Dorota Filip

tel:. 89 523 38 66

e-mail: dorota.filip@uwm.edu.pl;