Szkolenia dla pracowników UWM w Olsztynie

Komunikat o błędzie

• Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in drupal_environment_initialize() (line 716 of /www/htdocs/bon/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 17 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 18 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 19 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 20 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 23 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 24 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 25 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 26 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 27 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 28 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 29 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in drupal_settings_initialize() (line 760 of /www/htdocs/bon/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in _drupal_bootstrap_configuration() (line 2650 of /www/htdocs/bon/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in _drupal_bootstrap_page_cache() (line 2662 of /www/htdocs/bon/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in _drupal_bootstrap_database() (line 2752 of /www/htdocs/bon/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in _drupal_bootstrap_variables() (line 2772 of /www/htdocs/bon/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in Database::openConnection() (line 1744 of /www/htdocs/bon/includes/database/database.inc).

Informacja dla pracowników UWM w Olsztynie

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UWM zaprasza na szkolenia/warsztaty skierowane do pracowników Uniwersytetu Warmińskiego - Mazurskiego w Olsztynie organizowane w celu zwiększenie świadomości w zakresie funkcjonowania studentów z dysfunkcjami w środowisku akademickim.

Szkolenia organizowane przez BON są bezpłatne dla pracowników Uczelni

Osoby zainteresowane szkoleniami prosimy o kontakt.

Z okazji Kwietnia jako Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu obchodzonego co roku na naszym Uniwersytecie serdecznie zapraszamy Państwa na:

wykład szkoleniowy pt. „Specyficzne potrzeby studentów i studentek w spektrum autyzmu”

Termin: 17 kwietnia 2020 r. w godz. 12.00 – 15.00

Miejsce: ul. Oczapowskiego 12B Sala 307, budynek Biblioteki Uniwersyteckiej

Wykład zostanie poprowadzony przez Panią dr Joannę Ławicką z Fundacji Prodeste z Opola – pedagoga, terapeutę, naukowca i osobę w spektrum autyzmu.

Osoba do kontaktu:

Dorota Filip