Szkolenia dla pracowników UWM w Olsztynie

Informacja dla pracowników UWM w Olsztynie

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UWM zaprasza na szkolenia/warsztaty skierowane do pracowników Uniwersytetu Warmińskiego - Mazurskiego w Olsztynie organizowane w celu zwiększenie świadomości w zakresie funkcjonowania studentów z dysfunkcjami w środowisku akademickim.

Szkolenia organizowane przez BON są bezpłatne dla pracowników Uczelni

Osoby zainteresowane szkoleniami podnoszącymi kompetencje związane z funkcjonowaniem osób z niepełnosprawnościami prosimy o kontakt.

Szkolenie on line:

W dniu 13.04.2021 (wtorek 9:30 - 11:30) w ramach Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu na UWM – szkolenie on line dla pracowników UWM pt. "ABC wparcia osób studiujących w spektrum autyzmu", które poprowadzi dr Bożena Chrostowska.

Szkolenie skierowane jest do osób, które nigdy nie uczestniczyły w zajęciach z tej tamatyki.

Uczestnicy otrzymają potwierdzenia udziału.

Zgłoszenia prosimy wysyłać mailowo na adres: dorota.filip@uwm.edu.pl;

Osoba do kontaktu:

Dorota Filip