Poznaj z nami Kortowo - zapraszamy studentów I roku

Uwaga STUDENCI PIERWSZEGO ROKU UWM w Olsztynie.

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza studentów, którzy w roku akademickim 2019/2020 rozpoczynają naukę na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, na spotkanie pt.: „POZNAJ Z NAMI KORTOWO”.
VIII edycja "Poznaj z nami Kortowo" odbędzie się 01.10.2019 r.  w godz.9:00 - 15.00.

Przed wejściem głównym do budynku Biblioteki Uniwersyteckiej (ul. Oczapowskiego 12B, Kortowo) będzie rozstawiony namiot, w którym będziecie mogli zaczerpnąć informacji dotyczących wsparcia studentów z niepełnosprawnościami realizowanego w naszej Uczelni. W tym dniu przedstawimy Wam wachlarz oferowanego wsparcia oraz dokumentację niezbędną do wypełnienia.

Dodatkowo w  programie:
- wycieczka z przewodnikiem po Kortowie (pokażemy Wam miejsca, z których korzystać będziecie w czasie studiowania),
- wizyta w Bibliotece Uniwersyteckiej – „Przyjazne Szkolenie Biblioteczne”,
- spotkanie z przedstawicielami różnych instytucji mających wpływ na sytuację życiową osób z niepełnosprawnościami  (informacje na temat ulg i programów dedykowanych osobom z niepełnosprawnościami, realizowanych projektów, dofinansowań,…),
- spotkanie z osobami pracującymi i współpracującymi z BON oraz studentami starszych roczników i absolwentami.

Serdecznie zapraszamy!

W spotkaniu będzie uczestniczył tłumacz języka migowego.

W razie innych szczególnych potrzeb prosimy o taką informację wcześniej.

Osoba do kontaktu: Dorota Filip,  89 523 38 66,

Adres e-mail:  bon@uwm.edu.pl