POZNAJ Z NAMI KORTOWO - 01.10.2015 godz 13:30

Aktualności

Uwaga STUDENCI PIERWSZEGO ROKU UWM w Olsztynie. Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza wszystkich studentów, którzy w roku akademickim 2015/2016 rozpoczynają naukę na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, na spotkanie pt.: „POZNAJ Z NAMI KORTOWO”.
IV edycja "Poznaj z nami Kortowo" odbędzie się 01.10.2015 r.  o godz.13.30. Spotykamy się przed wejściem głównym do budynku Biblioteki Uniwersyteckiej (ul. Oczapowskiego 12B, Kortowo).
W programie:
- wycieczka z przewodnikiem po Kortowie (pokażemy Wam miejsca, z których korzystać będziecie w czasie studiowania),
- wizyta w Bibliotece Uniwersyteckiej i w Laboratorium Zwierzęcym Wydziału Bioinżynierii Zwierząt w Starym Dworze,
- spotkanie z przedstawicielami OION (informacje na temat ulg i programów dedykowanych osobom z niepełnosprawnościami),
- ognisko - na zakończenie spotkania ciepły posiłek, możliwość rozmowy, wymiany informacji w przyjemnym towarzystwie urokliwym miejscu - Przystań Kortowska nad jeziorem Kortowskim.
Serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia należy wysyłać na adres bon@uwm.edu.pl

W spotkaniu będzie uczestniczył tłumacz języka migowego. O szczególnych potrzebach poinformujcie nas w zgłoszeniu.
Kontakt telefoniczny: Dorota Filip,  89 5233866.
A tak było w zeszłym roku.

Pliki

limiter