AUTYZM - wsparcie

Komunikat o błędzie

  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in drupal_environment_initialize() (line 716 of /www/htdocs/bon/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 22 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 27 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).

 

Z początkiem października 2017 roku w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie ruszyła usługa koordynacji wsparcia osób w spektrum autyzmu.

 

Koordynator/specjalista ds. wsparcia edukacyjnego osób w spektrum autyzmu w UWM w Olsztynie prowadzi konsultacje, spotkania, szkolenia itp. ze studentami oraz pracownikami UWM w celu stworzenia studentom i doktorantom z diagnozą zsa warunków do pełnego udziału w procesie kształcenia.

 

Dyżury specjalisty dr Bożeny Chrostowskiej w semestrze zimowym 2019/2020

Środa w godz. 15:30 – 17:30

Miejsce: Biblioteka Uniwersytecka ul. Oczapowskiego 12B, pok. S2/ 105.

 

Koordynator/Specjalista ds. wsparcia edukacyjnego studentów z ZSA dr Bożena Chrostowska prowadzi konsultacje indywidualne i grupowe.

W celu umówienia się na konsultację prosimy o kontakt pod nr tel.: 513 144 504 lub e-mail: chrosbo@poczta.onet.pl;