Rozwój Polski Wschodniej Uniwersytet Warmińsko Mazurski w Olsztynie Fundusze Europejskie
Strona główna > Kadra

Pracownicy Biura projektu BIO i TECHNO

Imię i nazwisko stanowisko telefon adres e-mail Biuro projektu
mgr inż. Wojciech Samulowski Pełnomocnik ds. Realizacji Projektu +48 89 524 39 00 w.samulowski@uwm.edu.pl BIO i TECHNO
mgr Marzena Pieńkosz Dyrektor Biura Projektu BIO +48 89 524 51 62 marzena.pienkosz@uwm.edu.pl BIO
mgr Marta Wangin Dyrektor Biura Projektu TECHNO +48 89 524 51 62 marta.wangin@uwm.edu.pl TECHNO
lic. Dorota Borkowska Starszy Referent ds. zamówień publicznych +48 89 524 51 11
89 524 52 64
dorota.borkowska@uwm.edu.pl TECHNO
mgr Patrycja Bronikowska Specjalista ds. promocji +48 89 524 52 53 patrycja.bronikowska@uwm.edu.pl TECHNO
mgr Karolina Cieszyńska Specjalista ds. komunikacji +48 89 524 52 57 karolina.cieszynska@uwm.edu.pl BIO
mgr inż. Monika Cupała-Budka Inspektor ds. budownictwa +48 89 524 52 64 monika.cupala@uwm.edu.pl BIO i TECHNO
mgr Edyta Fafińska Księgowa Projektu +48 89 523 41 05 edyta.fafinska@uwm.edu.pl BIO i TECHNO
mgr Marcin Foss Informatyk +48 89 524 52 62 marcin.foss@uwm.edu.pl BIO
mgr Karol Fryta Specjalista ds. promocji +48 89 522 45 05 karol.fryta@uwm.edu.pl BIO
mgr Magdalena Gradel Referent ds. zamówień publicznych +48 89 524 52 57 magdalena.gradel@uwm.edu.pl BIO i TECHNO
dr inż. Barbara Mazur Specjalista ds. monitoringu i analizy ryzyka +48 89 524 51 86 b.mazur@uwm.edu.pl BIO
mgr inż. Dorota Najmowicz Specjalista ds. zamówień publicznych +48 89 524 52 54 dorota.najmowicz@uwm.edu.pl BIO
mgr Małgorzata Olasek Specjalista ds. sprawozdawczości +48 89 524 52 57 malgorzata.olasek@uwm.edu.pl BIO
mgr Aleksandra Sasin Specjalista ds. zamówień publicznych +48 89 524 52 15 aleksandra.sasin@uwm.edu.pl BIO i TECHNO
mgr Piotr Stankiewicz Specjalista ds. promocji +48 89 524 52 62 piotr.stankiewicz@uwm.edu.pl BIO i TECHNO
mgr inż. Grzegorz Zamyślewski Inspektor ds. budownictwa +48 89 524 48 62 gzam@uwm.edu.pl BIO i TECHNO
Projekt: Biuro Projektu BIO i TECHNO