Rozwój Polski Wschodniej Uniwersytet Warmińsko Mazurski w Olsztynie Fundusze Europejskie
Strona główna > Projekt TECHNO > Aktualności

Aktualności Projektu TECHNO

Najnowsze wiadomości:

02 sierpnia 2012

Otwarcie budynku Wydziału Nauk Technicznych

28 Września 2011

Uroczyście oddaliśmy do użytku największą z inwestycji Projektu Techno - Regionalne Centrum Informatyczne. Przeczytaj cały artykuł.

09 Września 2011

Na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim jesienią zakończy się kilka inwestycji wartych niemal sto milionów złotych. Przeczytaj artykuł na portalu student.wm.pl

07 września 2011

Zakończyła się budowa jednej z największych inwestycji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego - Regionalnego Centrum Informatycznego przy al. Warszawskiej. Cały artykuł przeczytaj TUTAJ

14 Kwietnia 2011

Dzięki oszczędnościom na pracach budowlanych w ramach Projektu Techno zrealizujemy dodatkową inwestycję. 12,7 mln złotych przeznaczymy na modernizację starej kotłowni, w której powstanie Centrum Edukacji Technologicznej. Cały artykuł przeczytaj TUTAJ

31 Stycznia 2011

Kilka dni temu na antenie Radia Olsztyn mówiliśmy o Projekcie TECHNO. Audycji można wysłuchać TUTAJ

12 Stycznia 2011

Zima nie blokuje projektu - czytaj artykuł.

8 Grudnia 2010

Zakończono realizację zadania Modernizacji budynku Centrum Studiów Bałtyckich w Ełku. Galerię zdjęć z tego wydarzenia można obejrzeć tutaj.

18 Listopada 2010

Inwestycje Projektu TECHNO: Budowa Reginalnego Centrum Informatycznego oraz budowa budynku Wydziału Nauk Technicznych zostały wyróżnione w konkursie "Bezpieczna Budowa". Więcej informacji znajduje się tutaj.

13 Października 2010

W Lublinie odbył się panel dyskusyjny dotyczący Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. Naszą uczelnię reprezentował prof. Szczepan Figiel, prorektor ds. rozwoju uczelni. Przeczytaj artykuł

27 Lipca 2010

Oczekiwana wiadomość nadeszła z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, która przywróciła zaliczkowanie w Projekcie Techno. Przeczytaj artykuł.

09 Lipca 2010

Koniec roku akademickiego nie oznacza rozluźnienia i końca prac przy realizacji dwóch projektów finansowanych z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. W Projektach BIO i TECHNO sporo się dzieje. Przeczytaj artykuł.

04 Stycznia 2010

Nad Regionalnym Centrum Informatycznym będzie czuwała Rada. Jej pierwszym przewodniczącym został profesor Mariusz Majewski, prodziekan ds. nauki na Wydziale Nauk Medycznych. Przeczytaj artykuł.

04 Stycznia 2010

Niemal 97 mln złotych otrzyma uczelnia na budowę i wyposażenie Regionalnego Centrum Informatycznego oraz na budowę i modernizację budynków Wydziału Nauk Technicznych. Pieniądze pochodzą z PO Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. Przeczytaj artykuł.

13 Października 2009

Projekt TECHNO juz chyba nie ma szans na zajęcie pierwszego miejsca w głosowaniu. Więcej informacji na stronie konkursu.

Projekt: Biuro Projektu BIO i TECHNO