Jesteś tutaj: Strona startowa

WATSU®

Nowość - WATSU®- Terapia w wodzie i masaż Shiatsu.

JEDYNY MASAŻ W OLSZTYNIE, KTÓREGO NIGDZIE INDZIEJ NIE ZAZNASZ.!!!

Jeżeli chcesz odpłynąć w stan relaksu i wyciszyć swój umysł, przyjdź na jedyną w swoim rodzaju sesję WATSU® połączoną z masażem Shiatsu. Jest to zabieg wykonywany w ciepłej wodzie temp. 32 -33st.C, gdzie ciało poddawane jest sekwencji ruchów, stretchingu, akupresurze i japońskiemu masażowi Shiatsu. Masaż przynosi ulgę w stanach napięcia nerwowego, polepsza czynności fizjiologiczne, przywraca równowagę psychowizyczną.

Shiatsu- poprzez ucisk i stretching wybranych części ciała, odblokowuje przepływ energii. Po masażu można lepiej poradzić sobie ze stresem, problemami i zaburzeniami.

Zajęcia prowadzi mgr Anna Łuniewska -absolwent AWF Gdańsk, pracownik UWM, trener pływania, WATSU 1, WATSU 2.

Szkoła „Aqua Swim & Therapy” zaprasza na zorganizowane zajęcia nauki pływania: dzieci od 4-go roku życia, młodzież i dorosłych , na zajęcia pływania korekcyjnego, oraz na zajęcia nauki pływania dla osób niepełnosprawnych metodą HALLIWICK. Nauka odbywa się ( czwartek, piątek, sobota) indywidualnie i w grupach.

Kontakt : AQUA SWIM & THERAPY

ANNA 668 207 445