Jestes tutaj:   Start AMP Relacje
{mosimage}Drugi dzień nie był już tak udany dla studentów UWM. Przegrali oni spotkania z AWF Katowice oraz Uniwersytetem Łódzkim. Oba te zespoły awansowały już do najlepszej czwórki turnieju i w niedzielę zagrają o medale. Szczypiorniści z Olsztyna stoją przed szansą walki o miejsca 5-8. 
Więcej…
 
{mosimage}Akademickie Mistrzostwa Polski rozpoczęły się dla studentów UWM nadspodziewanie pomyślnie. Już pierwszego dnia zapewnili sobie awans do finałowej ósemki oraz znaleźli się w gronie 3 najlepszych uniwersytetów w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z dwóch pierwszych spotkań radomskiego turnieju. Autorką relacji jest Karina Wiśniewska.
Więcej…
 
{mosimage}Piłkarze ręczni Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego awansowali do finałów Akademickich Mistrzostw Polski. Turniej w Łodzi olsztynianie ukończyli na czwartej pozycji, która jest przepustką do majowych finałów rozgrywanych w Radomiu.
Więcej…
 
Na Finały XXIII MPSzW, które odbywały się w Radomiu, podopieczni trenera Grzegorza Dubielskiego wyjechali 25. maja o godzinie 14. Na miejsce szczypiorniści z Olsztyna dotarli przed godz. 20, akurat na losowanie grup finałowego turnieju. Niestety, nasz drużyna losowana była z ostatniego, czwartego koszyka i trafiła do grupy D z wyżej notowanymi zespołami z Kielc, Katowic i Gdańska. Do ćwierćfinałów awans uzyskały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, a pozostałe dwie rywalizowały o miejsca 9-16.

Więcej…
 
Nie udała się weekendowa wyprawa do Łodzi szczypiornistom Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego. Podopieczni trenera Grzegorza Dubielskiego, w mocno osłabionym składzie, zdołali na swoją korzyść rozstrzygnąć tylko jedno spotkanie, a w pozostałych trzech musieli uznać wyższość rywali.
Więcej…
 
Studenci Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w kwietniowy weekend udali się na półfinałowy turniej  XXIII Mistrzostw Polski Szkół Wyższych do Warszawy. W stolicy podopieczni trenera Grzegorza Dubielskiego zajmując czwarte miejsce wywalczyli bezpośredni awans do finałów, które pod koniec mają zostaną rozegrane w Radomiu. Królem strzelców warszawskich półfinałów okazał się student UWM, na co dzień grający w barwach Travelandu Społem Olsztyn - Marcin Malewski.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3