Jestes tutaj:   Start Wiadomości Wywiady
Sprawiliśmy Bydgoszczy trudną przeprawę (wypowiedzi)
{mosimage}Sensacja w Barczewie była na wyciągnięcie ręki. Do szczęścia zabrakło naprawdę nie wiele. Co zaważyło o losach spotkania, w jakich elementach goście przewyższali nasz zespół? Na te i inne pytania odpowiedzi starali się udzielić po sobotnim spotkaniu: Radosław Dzieniszewski, Adam Barczak oraz Tomasz Łazicki. Zapraszamy do lektury pomeczowych wypowiedzi zawodników AZS UWM Szczypiorniaka. 
Więcej…
 
Historyczne wyjazdowe zwycięstwo (pomeczowe wypowiedzi)
{mosimage}W sobotę podopieczni trenera Karola Adamowicza pokonali w wyjazdowym spotkaniu rezerwy MMTS Kwidzyn 23:24.(14:10) Olsztynianie w drugiej części meczu przegrywali już siedmioma bramkami, jednak potrafili się podnieść i ostatecznie rozstrzygnąć spotkanie na własną korzyść. Co o meczu sądzą sami zawodnicy? Sobotni pojedynek oceniają: Łukasz Zakreta, Radosław Dzieniszewski oraz Tomasz Łazicki. Zapraszamy do lektury pomeczowych wypowiedzi.
Więcej…
 
Szybkie kontry były naszą domeną (pomeczowe wypowiedzi)
{mosimage}We wczorajszym spotkaniu AZS UWM Szczypiorniak pokonał MKS Grudziądz 36:33(19:14). Po meczu rozmawialiśmy z zawodnikami na temat gry zespołu, ich indywidualnej postawy oraz elementów, w których olsztynianie przewyższali ekipę przyjezdnych. O meczu opowiadają: bramkarz Łukasz Szymański, skrzydłowy Michał Osiński oraz obrotowy Tomasz Łazicki. Zapraszamy do lektury pomeczowych wypowiedzi.
Więcej…
 
Męczyliśmy się w ataku pozycyjnym (pomeczowe wypowiedzi)
{mosimage}O sobotnim spotkaniu w Gryfinie, przyczynach porażki oraz męczącej, ponad ośmiogodzinnej podróży opowiadają zawodnicy AZS UWM Szczypiorniaka Olsztyn - rozgrywający: Adam Milewski (najskuteczniejszy zawodnik meczu), Kamil Rykowski oraz bramkarz: Mateusz Jabłoński. Zapraszamy do lektury pomeczowych wypowiedzi zawodników naszego zespołu. 
Więcej…
 
Mirosław Ośko: Osiągniemy lepszy rezultat!
{mosimage}20-letni Mirosław Ośko po raz kolejny będzie bronił barw olsztyńskiego drugoligowca – AZS UWM Szczypiorniaka. – Decyzję trenera Edwarda Strząbały o wypożyczeniu mnie do AZS UWM Szczypiorniaka uznaję za rozsądną. Bogatsi o zdobyte doświadczenie na pewno osiągniemy lepszy rezultat niż w minionym sezonie – mówi zawodnik w specjalnym wywiadzie dla szczypiorniak.net

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 4