Jestes tutaj:   Start Wiadomości Wywiady
Wypowiedzi po meczu z Sokołem: Powinniśmy rzucić 50 bramek

Po trzech kolejkach sezonu 2010/2011 akademicy z Olsztyna są jednym z trzech niepokonanych zespołów. Tym razem podopieczni trenera Karola Adamowicza wysoko pokonali Sokół Gdańsk 33:16(14:6). O krótki komentarz po spotkaniu poprosiliśmy Adriana Wojciechowskiego oraz Mateusza Gawrysia, którzy w meczu przeciwko gdańszczanom więcej czasu niż zwykle spędzili na ławce rezerwowych.

Więcej…
 
Aby myśleć o czołówce, musimy ciężej pracować...

Akademicy początek sezonu 2010/2011 mogą zaliczyć do wyjątkowo udanych. W dwóch spotkaniach podopieczni trenera Adamowicza zdobyli komplet punktów i zajmują wysoką, trzecią pozycję w ligowej tabeli. O wygrane spotkanie z Gwardią Koszalin, atmosferę w drużynie oraz receptę na sukces zapytaliśmy: Radosława Dzieniszewskiego i Piotra Pstrągowskiego.

 

Więcej…
 
W sobotę proste błędy nie mogą się powtarzać

"Pierwsze koty za płoty" - tak można podsumować pierwsze spotkanie akademików w sezonie 2010/2011. Olsztynianie zagrali słabe zawody, mimo to przywieźli z Kęsowa komplet punktów. Co było powodem tak słabej dyspozycji szczypiornistów AZS UWM? Jakie nastroje panują w drużynie przed debiutem we własnej hali? Na te i inne pytania odpowiadają: Piotr Wiśniewski, Adrian Wojciechowski i Adam Ziarnicki.

 

Więcej…
 
Rozmowa z Łukaszem Kowalczykiem - rozgrywającym AZS UWM
{mosimage}{mosimage}Przed sezonem do zespołu dołączył rozgrywający Łukasz Kowalczyk, który do niedawna występował w barwach II- ligowej Trójki Ostrołęka. Po meczu z Pogonią Handball Szczecin, który był debiutem Łukasza w olsztyńskich barwach, postanowiliśmy z nim porozmawiać na temat zespołu.
Więcej…
 
Adrian Wojciechowski: Będziemy walczyli o korzystny wynik
{mosimage}{mosimage}O zmianach w drużynie, nadchodzącym sezonie, lokalnym rywalu i jutrzejszym spotkaniu w Szczecinie rozmawiamy z Adrianem Wojciechowskim - rozgrywającym AZS UWM Olsztyn. - Jutrzejszy mecz pokaże nam miejsce w szeregu oraz będzie prawdziwym sprawdzianem formy - mówi studiujący Geodezję zawodnik. Zapraszamy do lektury wywiadu!
Więcej…
 
Adrian Wojciechowski: Grają ci, którzy regularnie trenują
{mosimage}{mosimage}Mecz z Kwidzynem był drugim spotkaniem, w którym powrót do wysokiej strzeleckiej formy potwierdził rozgrywający AZS UWM Szczypiorniaka – Adrian Wojciechowski. Tegoroczny maturzysta opowiada o ostatnim spotkaniu z MMTS II Kwidzyn, rundzie rewanżowej i nadchodządzych meczach, ale także egzaminie dojrzałości i wymarzonych studiach. Zapraszamy do lektury rozmowy z Adrianem.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 4