Jestes tutaj:   Start Wiadomości Wywiady
B. Gniadkowski: debiut nie do końca wyszedł po mojej myśli...

- Bardzo się cieszę z debiutu, jednak nie do końca wyszedł on po mojej myśli, ponieważ nie udało mi się wpisać na listę strzelców - powiedział w pomeczowej rozmowie Bartłomiej Gniadkowski, nowy obrotowy olsztyńskiego AZS UWM. Zapraszamy do lektury krótkiej rozmowy z kolejnym wychowankiem MKS Brodnica w naszej drużynie.

Więcej…
 
Łukasz Olszewski: cieszy postęp w grze obronnej

Jego przygoda z AZS UWM zaczęła się nie najlepiej, gdyż kontuzja utrudniła start i walkę o miejsce w nowej drużynie. Po dwóch sezonach wychowanek MKS Brodnica - Łukasz Olszewski wywalczył sobie miejsce w podstawowej siódemce AZS UWM i obecnie, wraz z Patrykiem Bilińskim, jest najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny trenera Karola Adamowicza. Zapraszamy do lektury pomeczowej rozmowy z popularnym "Olszakiem", który w sobotnim derbowym pojedynku zdobył prawię połowę całego dorobku bramkowego AZSu.

Więcej…
 
Piotr Uściński: do bramki wchodzi ten, który się lepiej danego dnia czuje

W spotkaniu z Brodnicą odbił kilka ważnych piłek i dorzucił przysłowiowe "trzy grosze" do zwycięstwa. Po ubiegłorocznym sezonie, gdy miał kłopoty zdrowotne i przegrywał rywalizację z bardziej doświadczonymi kolegami, nosił się z zamiarem zakończenia przygody z handballem. Decyzję zmienił i obecnie jest ważnym elementem drużyny trenera Adamowicza. Po sobotnim pojedynku na kilka pytań odpowiedział Piotr Uściński - 22-letni bramkarz AZS, który od początku istnienia drużyny strzeże bramki olsztyńskich akademików.

Więcej…
 
Łukasz Szymański: Zawsze trzeba grać o zwycięstwo

W piłkę ręczną gra od 20 lat. Swoje pierwsze kroki w sportowej karierze stawiał pod okiem trenerów: Nidzgorskiego i Nowaka, a grając w juniorskiej reprezentacji kraju o miejsce w wyjściowym składzie rywalizował z najlepszym piłkarzem ręcznym globu w roku 2009 - Sławomirem Szmalem. Nieźle zapowiadającą się karierę pokrzyżowała jednak kontuzja, która wyeliminowała olsztyńskiego bramkarza z gry w handball na wyższym poziomie. O kim mowa? O Łukasza Szymańskim, który po czteroletniej przerwie wrócił do gry na drugoligowych parkietach. Z ex-warmiakiem rozmawiamy o największych sukcesach, II lidze, a także... plażowej piłce ręcznej, w której zakochali się olsztyńscy szczypiorniści!

Więcej…
 
Robert Nalewajek: Zaczęliśmy praktycznie od zera

- Przygotowania do nowego sezonu i jego początek były zdecydowanie  trudniejsze. Zaczęliśmy praktycznie od zera. Do drużyny doszło kilku nowych zawodników i potrzebujemy czasu żeby się zgrać - mówi skrzydłowy akademików Robert Nalewajek, który po odejściu Radosława Dzieniszewskiego, dzielnie stara się wypełnić lukę po najlepszym strzelcu AZS UWM. Zapraszamy do lektury krótkiego wywiadu z "Rupertem", który przeprowadziliśmy po sobotnim zwycięstwie nad Koroną Koronowo.

Więcej…
 
Karol Adamowicz: Pora na bardziej drastyczne środki

- Jesteśmy cały czas na etapie budowy tego zespołu i nie pomaga w tym fakt, że rzadko na treningu są wszyscy zawodnicy - mówi trener Karol Adamowicz, który w krótki wywiadzie opowiada o spotkaniach w Koszalinie i Gryfinie, postępach w budowaniu nowej drużyny, a także charakteryzuje naszą grupę II ligi i mówi o realnych szansach AZS w tegorocznych rozgrywkach.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4