Jestes tutaj:   Start Wiadomości Media o nas
{mosimage}Piłkarze ręczni AZS UWM Szczypiorniaka Olsztyn meczem z I-ligowym Jurandem zainaugurują serię spotkań kontrolnych przed drugim sezonem na parkietach II ligi.
 
 
{mosimage}AZS UWM Szczypiorniak zakończył w niedzielę zgrupowanie w Karvinie, a we wtorek zmierzy się w pierwszym meczu kontrolnym z Jurandem Ciechanów. Olsztyńska drużyna przygotowuje się do kolejnego sezonu w drugiej lidze. Zespół ma już za sobą zajęcia w terenie i na sali gimnastycznej, a na obozie w czeskiej miejscowości Karviny przebywali od 13 sierpnia.
 
 
 
{mosimage}W środę 13 sierpnia AZS UWM Szczypiorniak Olsztyn wyjedzie na zgrupowanie do czeskiej miejscowości Karvina, gdzie drużyna trenera Karola Adamowicza przygotowywać się będzie do drugiego sezonu na drugoligowych parkietach.
 
 
{mosimage}W środę 13 sierpnia piłkarze ręczni AZS UWM Szczypiorniaka wyjadą na zgrupowanie do czeskiej Karviny. Szczypiorniści ze stolicy Warmii i Mazur drugoligowe rozgrywki rozpoczynają dokładnie za dwa miesiące, wyjazdowym meczem z głównym faworytem do awansu - Energetykiem Gryfino.
 
 
{mosimage}Marek Rozporski i Kamil Kwiecień to nowe wzmocnienia II-ligowego AZS UWM Szczypiorniaka Olsztyn. Zespół, który ma już za sobą zajęcia w terenie i na siłowni, w poniedziałek rozpoczyna ćwiczenia na sali.
Więcej…
 
{mosimage}Jedni mieli za mało zawodników, by zgłosić się do ligowych rozgrywek (AZS UWM), drudzy po skończeniu wieku juniora nie mieli, gdzie się rozwijać (Szczypiorniak). Tak powstała nowa drużyna piłkarzy ręcznych AZS UWM Szczypiorniak Olsztyn, która w niedzielę zadebiutuje w II lidze.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 następna > ostatnia >>

Strona 13 z 13