Jestes tutaj:   Start Wiadomości Media o nas

Gdy piłkarze ręczni AZS UWM schodzili na przerwę z wynikiem 18:12 wydawało się, że druga część meczu będzie formalnością i gospodarze pewnie zainkasują dwa punkty. Młodzież z Grudziądza nie zrezygnowała jednak z walki. Zastosowała bardzo agresywną obronę czym trochę kortowian zaskoczyła. W 57 minucie był remis 25:25, końcówka przebiegała w nerwowej atmosferze, obie strony grały w osłabieniu. Celny rzut Łukasza Olszewskiego w ostatniej minucie dał nam upragnione zwycięstwo 26:25 (18:12), choć trzeba było jeszcze tej przewagi bronić.

Czytaj całość...

 

Drugoligowe derby piłkarzy ręcznych województwa warmińsko-mazurskiego zakończyły się podziałem punktów. AZS UWM występując w roli gospodarza zremisował z WBS Bank Szczypiorniak 20:20 (10:9). W drugiej części spotkania nie brakowało emocjonujących momentów. Najpierw prowadzili akademicy, potem Szczypiorniak z nawiązka odrobił straty. Wynik na 20:20 kortowianie ustalili na pół minuty przed końcem. Ich rywale mając jeszcze trochę czasu rozegrali akcję z udziałem bramkarza Łukasz Zakrety. On oddał ostatni rzut, ale piłka trafiła w słupek.

Czytaj całość...

 

Dopiero pod koniec pierwszej rundy rozgrywek dojdzie do derbów Olsztyna w II lidze piłkarzy ręcznych. W sobotę (8 grudnia) o godz. 14 spotkają się zespoły AZS UWM i WBS Bank Szczypiorniak. Mecz lokalnych rywali wzbudza jak zawsze duże emocje, ale w tym sezonie ma specyficzny charakter. W zespole akademików nastąpiła zmiana warty, wiodący do tej pory zawodnicy zasilili I-ligową Warmię, a następcy próbują ich zastąpić. W Szczypiorniaku kłopoty mają inny charakter. Odszedł wprawdzie (tez do Warmii) czołowy egzekutor Paweł Deptuła, ale wielu innych zawodników odniosło poważne kontuzje i na razie walczą o powrót na boisko.

Czytaj całość...

 

W akademickich derbach AZS UWM przegrał w Bydgoszczy z AZS UKW 25:35 (16:19). Wynik nie jest niespodzianka. Olsztynianie do przerwy radzili sobie dobrze, potem jednak ugięli się pod naporem faworytów.

Czytaj całość...

 


To była dobra sobota dla naszych II-ligowców Piłkarze ręczni AZS UWM zainkasowali cenne punkty. Pokonali we własnej hali bezpośredniego rywala z tabeli MKS Brodnica 31:27 (15:12). Dość pewne zwycięstwo akademików, choć gra bardzo nierówna.

Czytaj całość...

 

Już sam początek meczu pomiędzy UKS "Sokół' Gdańsk - AZS UWM Olsztyn pokazał, że gospodarze i faworyci nie zlekceważą słabszych, że będzie to trudne spotkanie dla Olsztynian. [zdjęcia]

Czytaj całość...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 13