Jestes tutaj:   Start Wiadomości Media o nas

Z uwagą przyglądaliśmy się przygotowaniom obu olsztyńskim II-ligowcom. Piłkarze ręczni AZS UWM i WBS Bank Szczypiorniak przebywali na zgrupowaniach, rozegrali wiele spotkań kontrolnych, czas na weryfikację ciężkiej pracy. Obaj nasi reprezentanci mają ambitne cele. Przede wszystkim chcą wypaść lepiej niż poprzednio. Co to oznacza? AZS UWM zamierza znaleźć się w czołowej trójce, WBS Bank Szczypiorniak w środku tabeli.

Czytaj całość...

 

Poprawa 5. lokaty to cel szczypiornistów AZS UWM na nadchodzący, czwarty sezon w drugiej lidze. Podopieczni trenera Karola Adamowicza, podobnie jak w ubiegłych latach, rozgrywki rozpoczną meczem wyjazdowym. Tym razem czeka ich łatwiejsze zadanie, ponieważ zmierzą się nie z faworytem rozgrywek, lecz beniaminkiem - zespołem LKS Kęsowo. Zapraszamy do lektury artykułu Kariny Wiśniewskiej, który ukazał się na łamach E-Gazety Uniwersyteckiej oraz stronie internetowej UWM.

Czytaj całość...

 

W ostatnim meczu olsztyńskich drugoligowców przed inauguracją rozgrywek mistrzowskich AZS UWM pokonał WBS Bank Szczypiorniak 31:29 (18:13), rewanżując się za porażkę sprzed kilku dni. Na kilka dni przed premierą obaj nasi reprezentanci zaprezentowali się nieźle, ale liga zweryfikuje ich przygotowania i możliwości. Mamy nadzieję, że odegrają większą rolę niż przed rokiem.

Czytaj całość...

 

Obaj nasi reprezentanci w II lidze piłkarzy ręcznych przygotowują się do rozgrywek, których premiera nastąpi już za tydzień. W piątek późnym wieczorem spotkali się w meczu sparingowym, w którym WBS Bank Szczypiorniak pokonał AZS UWM Olsztyn 27:24 (12:12). Oczywiście mecz miał szkoleniowy charakter, ale biorąc pod uwagę ambicje lokalnych rywali w takich potyczkach raczej nikt nie odpuszcza.

Czytaj całość...

 

Piłkarze ręczni AZS UWM Olsztyn kontynuują przygotowania do rozgrywek II ligi. W sobotę uczestniczyli w turnieju w Brodnicy, gdzie zajęli drugie miejsce za gospodarzami. W imprezie uczestniczyło pięć zespołów, w tym trzy wyraźnie słabsze i wiadomo było, że o prymat zagrają miejscowy MKS i akademicy z Olsztyna. Po wyrównanej pierwszej połowie kontuzji doznał nasz bramkarz Mateusz Gawryś, a ponieważ nie mieliśmy drugiego między słupkami stanął kołowy Bartosz Bonk. Mecz przegraliśmy wyraźnie 23:31

czytaj całość...

 
Olsztyńscy drugoligowcy AZS UWM i Szczypiorniak rozpoczęli przygotowania do sezonu. Zawodnicy trenują na miejscu, ale motorykę będą budować na obozach w Drohiczynie i Ciechanowie. Rozgrywającym AZS Adrianem Wojciechowskim interesuje się jeden z klubów Superligi.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 13