Jestes tutaj:   Start Wiadomości Media o nas

W grupie I najciekawiej zapowiadają się derby Wielkopolski pomiędzy Szczypiornem Kalisz a Tęczą Kościan. W grupie II o fotel lidera zagrają bezpośrednio Pomezania Malbork z AZS UWM Olsztyn. Grupa III to pojedynek spadkowiczów, AZS AWF Biała Podlaska kontra ZEPTER AZS UW Warszawa, natomiast w grupie IV czekają nas derby Kielc pomiędzy Polonicą a Vive II.

Więcej>>

 

Za nami kolejne zmagania szczypiornistów na parkietach II ligi. Kolejne efektowne zwycięstwa odniosły Viret Zawiercie i AZS UWM, które pokonały odpowiednio Polonice Kielce i Sokoła Gdańsk.

Więcej...

 

Doskonale idzie olsztyńskim zespołom w nowych rozgrywkach II ligi piłkarzy ręcznych. Młoda drużyna WBS Bank Szczypiorniak tym razem wystąpiła na wyjeździe i wysoko pokonała AZS Politechnikę Gdańska 31:21 (19:10). Z kompletem zwycięstw pozostają zawodnicy AZS UWM, którzy pokonali w Olsztynie Sokół Gdańsk 33:16(14:6)

Więcej...

 

Piłkarze ręczni AZS UWM Olsztyn po dwóch kolejkach spotkań maja komplet punktów. Znakomity start w II-ligowych rozgrywkach, mimo nie nadzwyczajnej gry. Co będzie jak chłopcy Karola Adamowicza znajdą optymalny rytm? W sobotę w pierwszej odsłonie serialu piłki ręcznej w Olsztynie pokonali Gwardię Koszalin 25:23(12:12).

Więcej>>

 

To była wspaniała niedziela naszych II-ligowców. AZS UWM wygrał w Kęsowie z LKS 31:27, ale tego akurat mogliśmy się spodziewać. Styl zwycięstwa wprawdzie nie zachwycił, jednak punkty są i to jest najważniejsze.

Czytaj całość...

 

Przed szczypiornistami AZS UWM Olsztyn (II liga) czwarty sezon na drugoligowych parkietach. Wraz z inauguracją sezonu nadszedł czas na premierę nowej strony internetowej drużyny, którą możecie zobaczyć pod dotychczasowym adresem: www.azs-uwm.pl. Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzania, gdyż jest to najlepsze źródło informacji o drugoligowym handballu w sieci.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 13