Jestes tutaj:   Start Wiadomości Media o nas
Nie udało się piłkarzom ręcznym AZS UWM Olsztyn zrewanżować zespołowi Kar-Do Gdynia za porażkę w pierwszym meczu o awans do I ligi. To jednak nie koniec drugoligowych emocji. W poniedziałek okaże się, z kim AZS UWM zagra o trzecie miejsce. Jak na razie bliżej sukcesu są szczypiorniści AZS UKW Bydgoszcz, którzy pokonali Gwardię Koszalin 26:25.

 

Piłkarze ręczni AZS UWM Olsztyn muszą odłożyć  I-ligowe aspiracje co najmniej na rok. Po porażce w pierwszym meczu półfinałowym II ligi na własnym boisku z Kar-Do Spójnia Gdynia (17:20), trudno było liczyć na odrobienie strat w rewanżu. W Gdyni gospodarze szybko rozwiali nasze nikłe zresztą nadzieje. Już do przerwy uzyskali dużą przewagę (14:7), a w drugiej połowie, grając bardzo spokojnie, czekali na upragnioną syrenę kończącą mecz. Ostatecznie wygrali pewnie 29:21 i w decydującej rozgrywce zmierza się z AZS Bydgoszcz lub Gwardia Koszalin (mecz rewanżowy w poniedziałek).

Czytaj całość...

 

Nie udało się piłkarzom ręcznym AZS UWM pokonać zespołu Kar-Do Gdynia. W środowy wieczór olsztynianie w pierwszym meczu o awans do I ligi, przegrali przed własną publicznością 17:20. Stawia to ich w trudnej sytuacji przed rewanżem [zdjęcia].

Czytaj całość...

 

Piłkarze ręczni AZS UWM rozpoczęli w środę kolejny etap walki o awans do I ligi. W meczu barażowym olsztynianie, którzy wcześniej wygrali drugoligowe rozgrywki, zmierzyli się ze Spójnią Gdynia. Spotkanie zakończyło się sukcesem gości, którzy zwyciężyli 20:17 (12:10). Rewanż w sobotę w Gdyni.

Zobacz zdjęcia...

 

Pierwszy mecz półfinałowy o mistrzostwo II ligi między AZS UWM i Kar-Do Gdynia rozegrany w hali VLO w Olsztynie przyniósł zwycięstwo gościom 20:17 (12:10). Przed sobotnim rewanżem są oni zdecydowanym faworytem. Nie zaprezentowali wprawdzie jakiejś olśniewającej gry, ale okazali się od gospodarzy skuteczniejsi, choć też pudłowali w znakomitych sytuacjach. Ogromną role odegrało doświadczenie byłego reprezentanta Polski Rafała Kuptela, który umiejętnie kierował poczynaniami młodzieży. Akademicy są rozczarowani, ale nie załamani. Uważają, że w Gdyni są w stanie odrobić straty. Życzymy im tego z całego serca, ale będzie to niezwykle trudne.

Czytaj całość...

 

Kolejne derby Olsztyna w piłce ręcznej mężczyzn nieco odbiegały od poprzednich spotkań obu zespołów, dla AZS UWM rozgrywki w zasadzie zakończyły się w ubiegłym tygodniu, kiedy to zespół z Kortowa zapewnił sobie pierwsze miejsce w swojej grupie drugiej ligi, natomiast dla Szczypiorniaka była to szansa zmiany pozycji z tabeli z czwartego na trzecie. [zobacz zdjęcia]

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 13