Jestes tutaj:   Start Wiadomości Media o nas

Piłkarzom ręcznym AZS UWM Olsztyn punkty są bardzo potrzebne, zwłaszcza w spotkaniach ze słabszymi zespołami. W sobotę akademicy cel osiągnęli pokonując na własnym boisku Koronę Koronowo 30:25 (13:13), jednak gra gospodarzy pozostawiała wiele do życzenia. Gdyby olsztynianie zaprezentowali poziom z ostatnich, nawet przegranych spotkań mecz zapewne toczyłby się pod ich dyktando. Popełnili jednak bardzo dużo błędów: indywidualnych i taktycznych. Tylko skutecznej końcówce mogą zawdzięczać zdobycie kompletu punktów. A to w ich sytuacji jest to najważniejsze.

Czytaj całość...

 

W najbliższą sobotę o godzinie 14:00 podopieczni Andrzeja Kaszyńskiego zmierzą się na wyjeździe z AZS UWM Olsztyn. Jest to zespół, który posiada taka samą ilość zdobytych punktów w tabeli jak Korona BS Koronowo. Na pewno dojdzie na Olsztyńskiej Hali do dość ciekawego spotkania, ponieważ akademicy na pewno nie dadzą łatwo wyrwać sobie tych ważnych dla nas dwóch punktów.

Czytaj całość...

 

Nadal nie wiedzie się szczypiornistom AZS UWM Olsztyn w rozgrywkach II ligi. W trzecim spotkaniu ponieśli kolejna porażkę, tym razem w Strzelnie z Alfą 26:28 (10:13). Akademicy są bez punktu, ale w tym meczu widać było poprawę w grze. Zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie byli raczej uzupełnieniem podstawowej siódemki muszą nabrać pewności siebie, a na to potrzeba czasu. W Strzelnie między słupkami wystąpił nominalny zawodnik z pola Adam Barczak Żaden z trzech bramkarzy nie mógł wyjechać na mecz i trener Karol Adamowicz nie miał wyjścia. Debiut okazał się rewelacyjny. Adam był czołową postacią tego spotkania.

Czytaj całość...

 

Piłkarze ręczni AZS UWM Olsztyn przegrali w Grudziądzu inauguracyjny mecz II ligi z MKS-em 18:32 (6:16). Czy wynik jest dużym zaskoczeniem? Jeśli tak, to raczej rozmiary tej porażki. Pamiętajmy, że kortowianie przystąpili do rozgrywek bez dziewięciu zawodników z poprzedniego sezonu. Wielu z nich „zasiliło” I-ligową Warmię. To musiało przynieść konsekwencje. Wydaje się, że akademików czeka trudny okres konsolidacji i na wyniki w pierwszej rundzie trzeba patrzeć tolerancyjnie. Inna sprawa, że zawodnicy muszą mieć świadomość, że przed nimi wiele wysiłku by sprostać II-ligowym wymaganiom.

Czytaj więcej...

 

Warmia AndersGroup Społem Olsztyn po spadku do I ligi i masowym odejściu zawodników szuka zastępców na ich miejsce. Na razie włodarze klubu postanowili zaufać lokalnym szczypiornistom, a to oznacza osłabienie drugoligowego AZS UWM, który w poprzednim sezonie już jedną nogą był na zapleczu ekstraklasy.

Czytaj całość...

 

Piłkarze ręczni AZS UWM Olsztyn zajęli ostatecznie czwarte miejsce w rozgrywkach II ligi w sezonie 2011/2012. W meczu o „brąz” na neutralnym terenie w Gdańsku akademicy przegrali w Gwardią Koszalin 31:35 (13:15). Oba zespoły mogły czuć niedosyt, bowiem przegrały półfinały i straciły szansę na grę o awans do I ligi. Mimo to we wtorkowym spotkaniu nikt się nie oszczędzał. Dużo było ostrych starć, walki wręcz (dwie czerwone kartki pokazane gwardzistom) i w tej wymianie ciosów nieznacznie lepsi okazali się szczypiorniści z Koszalina. Czwarte miejsce AZS UWM pozostawia rozczarowanie, bowiem zespół przymierzał się do gry o wyższe cele. Na finiszu zabrakło sportowej pary!

Czytaj całość...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 13