Jestes tutaj:   Start Wiadomości Relacje
Kolejne zwycięstwo akademików

AZS UWM Olsztyn pokonał zespół beniaminka drugiej Ligi UKS Alfa 99 Strzelno 33:27 (14:13). Zwycięstwo cieszy, ale styl pozostawia wiele do życzenia. Najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania okazał się bezbłędny tego wieczoru Radosław Dzieniszewski, który zdobył aż 12 bramek!

Więcej…
 
Porażka w meczu na szczycie

Podopieczni trenera Karola Adamowicza przegrali w meczu na szczycie z zespołem Polski Cukier-Pomezania Malbork 35:22 (14:12). Po tej porażce akademicy spadli w tabeli o jedno miejsce.

Więcej…
 
Planowe zwycięstwo z Sokołem

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, podopieczni Karola Adamowicza pokonali Sokół Gdańsk 33:16 (14:6). Wynik cieszy, lecz styl gry naszych szczypiornistów wciąż pozostawia wiele do życzenia.

 

Więcej…
 
Bilans poprawiony, zwycięska passa podtrzymana!

Szczypiorniści AZS UWM Olsztyn po zaciętym boju pokonali zespół Gwardii Koszalin 25:23 (12:12). Dzięki zwycięstwu, akademicy awansowali na 3. miejsce w tabeli II ligi. Za tydzień podopieczni trenera Karola Adamowicza zmierzą się z zajmującym 10. pozycję Sokołem Gdańsk.

Więcej…
 
Zwycięstwo na rozpoczęcie sezonu!

Zawodnicy AZS UWM  zdobyli pierwsze punkty w sezonie. W niedzielne przedpołudnie pokonali debiutanta drugoligowych parkietów, LKS Kęsowo 31:27 (16:13). Zwycięstwo cieszy, martwić może jednak styl gry, jaki w tym meczu zaprezentowali podopieczni trenera Karola Adamowicza.

Więcej…
 
Sambor Tczew pokonany
Podopieczni Karola Adamowicza pokonali na własnym parkiecie 35:33 (16:15) Sambor Tczew. Tym samym zainkasowali dwa punkty, które w przypadku przegranej Gwardii Koszalin z Pomezanią Malbork w ostatniej ligowej kolejce, zapewnią olsztyńskim szczypiornistom piąte miejsce na koniec sezonu. Mecz był niezwykle zacięty, o czym świadczy fakt, iż na tablicy wyników aż czternaście razy widniał remis. Najskuteczniejszym zawodnikiem dzisiejszego spotkania był Radosław Dzieniszewski, który zdobył aż 11 bramek i miał stuprocentową skuteczność przy wykonywaniu rzutów karnych.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 14