Jestes tutaj:   Start Wiadomości Relacje
Tylko remis w Grudziądzu. Forma akademików...spada.

Po porażce w Bydgoszczy, podopieczni trenera Karola Adamowicza przywożą jedynie jeden punkt z wyjazdu do Grudziądza. W dzisiejszym spotkaniu AZS UWM jedynie zremisował na parkiecie MKS 27:27, przegrywając do przerwy 14:12.

 
Wspaniała passa przerwana w Bydgoszczy

Szczypiorniści AZS UWM Olsztyn doznali pierwszej porażki w tym sezonie. Olsztynianie polegli dziś w Bydgoszczy z AZS UKW 39:35 (18:16). Porażka boli, jednak na pocieszenie pozostaje fakt, że podopieczni trenera Adamowicza we własnej hali wygrali różnicą pięciu bramek i przy równej liczbie punktów będą wyżej w tabli. AZS UWM nadal zajmuje pozycję lidera, jednak przewaga na drugim w tabeli AZS UKW stopniała do dwóch oczek.

 

Więcej…
 
Nie było łatwo, lekko i przyjemnie... AZS UWM - LKS 35:30

Podopieczni trenera Karola Adamowicza, w meczu rozpoczynającym drugą część sezonu 2011/2012, pokonali na własnym parkiecie LKS Kęsowo 35:30(15:14). Spotkaniu towarzyszyły niesamowite emocje, które szczególnie udzielały się gościom (3 czerwone kartki). Gra olsztynian pozostawiała wiele do życzenia, a prócz Radosława Dzieniszewskiego (autora 17 bramek!!) trudno wskazać jasne punkty drużyny walczącej o awans na zaplecze PGNiG Superligi.

Więcej…
 
Zabójczy kwadrans akademików! AZS UWM - Alfa 32:24(14:16)

W dzisiejszym spotkaniu 9. kolejki II ligi piłki ręcznej mężczyzn (grupa II A) podopieczni trenera Karola Adamowicza pokonali Alfę 99 Strzelno 32:24(14:16). Goście postawili trudne warunki liderowi, jednak dobre przygotowanie fizyczne przyniosło efekt w postaci "zabójczego" ostatniego kwadransu, który olsztynianie wygrali aż 14:4!

Więcej…
 
AZS UWM górą w derbach!

„Derby rządzą się swoimi prawami” - to stwierdzenie, powtarzane wręcz do znudzenia w tygodniu poprzedzającym spotkanie AZS UWM i Szczypiorniaka, kolejny raz znalazło odzwierciedlenie na parkiecie. Znów nie brakowało emocji i zaciętych akcji, a wynik był sprawą otwartą niemal do ostatniego gwizdka. Dwa punkty wywalczyli akademicy, którzy wygrali 22:21 (8:7).

 

Więcej…
 
Zwycięska seria podtrzymana

Podopieczni trenera Karola Adamowicza wygrali piąty mecz z rzędu w obecnym sezonie, pokonując na wyjeździe LKS Koronę Koronowo 23:31 (14:14). Najskuteczniejszym zawodnikiem akademików był po raz kolejny Radosław Dzieniszewski - autor 12 trafień!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 14