Jestes tutaj:   Start Wiadomości Relacje
Prezent urodzinowy. AZS UWM - MKS Brodnica 31:27(15:12)

W dzisiejszym spotkaniu AZS pokonał przed własną publicznością MKS Brodnica 31:27(15:12). Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy okazał się ponownie Patryk Biliński, który bramkarzy swojego byłego klubu pokonał aż siedmiokrotnie. Dzięki zwycięstwu nad Brodnicą, olsztynianie awansowali na 11. pozycję i mają tyle samo punktów co wyżej sklasyfikowane zespoły ze Strzelna, Koronowa i Żukowa.

Więcej…
 
Gdańska lekcja handballu. Sokół - AZS UWM 42:26

W dzisiejszym spotkaniu podopieczni trenera Adamowicza ulegli w Gdańsku miejscowemu Sokołowi aż 42:26. Więcej informacji wkrótce.

 
Słabe spotkanie, ale liczy się zwycięstwo! AZS - Korona 30:25

Po dwóch porażkach na Pomorzu Zachodnim, olsztynianie pokonali dziś we własnej hali Koronę BS Koronowo 30:25(13:13). Spotkanie było bardzo wyrównane, a jego losy rozstrzygnęły się dopiero w końcówce. Ostatnie 7. minut koncertowo zagrali podopieczni trenera Karola Adamowicza, którzy ten okres gry zakończyli bilansem 5:0! Dobre spotkanie rozegrałem doświadczony Łukasz Szymański, który skutecznie interweniował w ważnych momentach meczu. Najskuteczniejszym zawodnikiem AZS był obrotowy - Piotr Pstrągowski - autor 6 trafień. Zwycięstwo i zdobyte przysłowiowe "4" punkty pozwoliły akademikom oddalić się od "strefy spadkowej".

Więcej…
 
Energetyk też za mocny! W Gryfinie porażka 23:29(12:16)

Po sobotniej porażce w Koszalinie, akademicy w niedzielnym pojedynku nie sprostali w Gryfinie miejscowemu Energetykowi przegrywając ostatecznie 29:23(16:12). Akademicy zostawili jednak po sobie niezłe wrażenie i co ważne - rozegrali kolejne przyzwoite spotkanie. Na prawdziwego lidera drużyny wyrasta natomiast Patryk Biliński, który w weekendowym dwumeczu zdobył 13 bramek i był najskuteczniejszym zawodnikiem AZS.

 
W Koszalinie porażka różnicą czterech bramek

W zakończonym przed kilkoma minutami spotkaniu szczypiorniści AZS UWM ulegli w Koszalinie miejscowej Gwardii 31:27(13:13). - Spotkanie było bardzo wyrównane, a losy meczu rozstrzygnęły się w samej końcówce, gdy graliśmy w podwójnym osłabieniu - relacjonuje skrzydłowy akademików Adam Barczak. Bardzo dobre zawody rozegrał Piotr Uściński, który wielokrotnie odbijał rzuty gwardzistów oraz wyprowadzał skuteczne kontrataki. Więcej informacji wkrótce!

 
Mamy pierwsze punkty! AZS - LKS Kęsowo 31:26(13:12)

W niedzielnym spotkaniu podopieczni trenera Adamowicza pokonali LKS Kęsowo 31:26(13:12). Olsztynianie z meczu na mecz grają coraz lepiej, co potwierdziło pewne zwycięstwo nad LKS. Bardzo dobre zawody w barwach AZS rozegrał powracający po kontuzji Marcin Prorok - autor 8 trafień. Więcej informacji wkrótce.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 14