Jestes tutaj:   Start Wiadomości Aktualności

Przed szczypiornistami AZS UWM kolejny sprawdzian. W najbliższy weekend wezmą udział w WBS Bank Cup – turnieju organizowanym przez UKS Szczypiorniak Olsztyn. Od piątku do niedzieli rozegrają aż pięć spotkań.

Więcej…
 

Akademicy przebywający na obozie w Koszalinie pokonali miejscową Gwardię 29:27 (13:13). Był to pierwszy sparing w tym sezonie.

Więcej…
 

Treningi na hali, spotkania kontrolne i analiza meczów z minionego sezonu - tak w skrócie przedstawiają się plany akademików na najbliższy tydzień. Podopieczni trenera Karola Adamowicza wyjechali do Koszalina na obóz.

Więcej…
 

Akademicy wrócili do treningów po wakacyjnej przerwie. W poniedziałek 1 sierpnia stawili się na badaniach w Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Wieczorem odbyli pierwsze zajęcia biegowe.

Więcej…
 

Znamy terminarz spotkań II ligi w sezonie 2011/2012. Chęć gry wyraziło 17 zespołów podlegających Pomorskiemu WZPR. Tak duża liczba zgłoszeń skłoniła działaczy do utworzenia dwóch grup.

Więcej…
 

Piłkarze ręczni AZS UWM Olsztyn zajęli 6. miejsce w rozgrywkach II grupy II ligi piłki ręcznej mężczyzn. Oznacza to, iż nie udało im się osiągnąć celu, jakim była poprawa 5. lokaty z ubiegłego sezonu. Na pocieszenie pozostał olsztynianom tytuł króla strzelców zdobyty przez Radosława Dzieniszewskiego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 30