Jestes tutaj:   Start Wiadomości Aktualności

Szczypiorniści AZS UWM w 3. kolejce spotkań rozbili w wyjazdowym spotkaniu zespół LKS Kęsowo 38:21(18:9). Emocje w tym spotkaniu skończyły się około 20 minuty pierwszej połowy. Po raz kolejny bramki dla AZS UWM zdobywali prawie wszyscy zawodnicy. Więcej informacji wkrótce!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania 2. kolejki II ligi mężczyzn (grupa IIA) pomiędzy AZS UWM Olsztyn a AZS UKW Bydgoszcz. Przypominamy, że górą w akademickich derbach byli olsztynianie wygrywając ostatecznie 28:23. Miłego oglądania zdjęć!

Zobacz zdjęcia...

 

Przyszedł czas na weryfikację tego, co udało się wypracować przez ostatnie osiem tygodni. Za akademikami ciężkie treningi na siłowni i stadionie oraz obóz przygotowawczy w Koszalinie. Pierwszym poważnym sprawdzianem ligowym będzie wyjazdowy mecz z Alfą 99 Strzelno.

Więcej…
 

AZS UWM powtórzył wynik z turnieju w Olsztynie i zajął trzecie miejsce w Memoriale Zbigniewa Majewskiego. Zarówno trener, jak i zawodnicy mogą czuć niedosyt, bowiem akademicy z trzech meczów wygrali tylko jeden. O podsumowanie turnieju poprosiliśmy Karola Adamowicza.

Więcej…
 

Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem ligi AZS UWM wyjedzie do Ostrołęki, by wraz z trzema zespołami z III grupy II ligi wziąć udział w IX Memoriale Zbigniewa Majewskiego.

Więcej…
 

Na trzecim miejscu zakończyli udział w zawodach WBS Bank Cup szczypiorniści AZS UWM. Akademicy odnieśli trzy zwycięstwa, pokonując Sokół Gdańsk, Szczypiorniak Olsztyn oraz Słoneczny Stok Białystok i ponieśli dwie porażki: z Trójką Ostrołęka i ChKS-em Łódź. Nasz zespół otrzymał jedno wyróżnienie indywidualne - do najlepszej siódemki turnieju, na pozycję prawoskrzydłowego, został wybrany Radosław Dzieniszewski.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 30