Jestes tutaj:   Start Wiadomości Aktualności
{mosimage}{mosimage}W dniach 27-30 sierpnia bieżącego roku w Rzeszowie odbędą się XIII Akademickie Mistrzostwa Polski w grach zespołowych. Do turnieju niestety nie zakwalifikowała się żadna z akademickich drużyn piłki ręcznej, która na co dzień występuje na drugoligowych parkietach.
Więcej…
 
{mosimage}W poniedziałek szczypiorniści AZS UWM Szczypiorniaka Olsztyn rozpoczęli wspólne przygotowania do drugiego sezonu na parkietach II ligi. Pierwszy trening był sprawdzianem pracy idywidualnej, a jako wyznacznik formy i wydolności organizmu posłużył popularny "beep test". Najlepszy wynik osiągnął - Kamil Rykowski.
Więcej…
 
{mosimage}{mosimage}Mirosław Ośko i Szymon Hegier nie będą jednak zawodnikami AZS UWM Szczypiorniaka Olsztyn. Dlaczego? Gdyż pozytywnie wypadli na testach w pierwszoligowym Jurandzie Ciechanów i od nowego sezonu będą grali właśnie w tym zespole. Kolegom życzymy powodzenia w zdobywaniu cennego doświadczenia na boiskach zaplecza ekstraklasy oraz wielu udanych występów w barwach nowej drużyny!
 

{mosimage}{mosimage}[Informujemy jako pierwsi!]

Wzmocnieni przynajmniej dwoma zawodnikami Travelandu Społem przystąpią do nowego sezonu na drugoligowych parkietach akademicy z Olsztyna. Nie są to jednak ostateczne decyzje. – Być może w naszych barwach zobaczymy jeszcze kogoś, kto nie zmieści się w kadrze trenera Strząbały – mówi trener AZS UWM Szczypiorniaka, Karol Adamowicz.

Więcej…
 
{mosimage}{mosimage}Znamy już terminarz rozgrywek grupy II (pomorskiej). Szczypiorniści po raz pierwszy na drugoligowe parkiety wybiegną 4 października, a liga składała się będzie z dziesięciu zespołów. W pierwszej kolejce nasz zespół - AZS UWM Szczypiorniak Olsztyn - rozegra ciężki mecz w oddalonym o blisko 500km Gryfinie.
Więcej…
 
{mosimage}AZS UWM Szczypiorniak już wkrótce rozpoczyna przygotowania do drugiego sezonu na drugoligowych parkietach. – Drużyna nadal opierała się będzie na zawodnikach, którzy w minionym sezonie bronili naszych barw, ale być może wzmocni nas ktoś bardziej doświadczony – tajemniczo opowiada trener Karol Adamowicz. Olsztynianie drugi sezon rozpoczną 4 października spotkaniem w Gryfinie z miejscowym PGE Energetykiem.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 30 z 30