Jestes tutaj:   Start Wiadomości Aktualności

Za nami 14. kolejka spotkań II ligi mężczyzn grupy II. Niespodzianką zakończyły się spotkania w Olsztynie, Brodnicy oraz w Tczewie, gdzie zawodnicy GKS Żukowo losy spotkania rozstrzygnęli już przed przerwą. MKS Brodnica pokonała natomiast na własnym parkiecie Sokół Gdańsk, a olsztynianie przed własną publicznością ograli trzeci w tabeli MKS Grudziądz. Poniżej szczegółowe wyniki.

Więcej…
 

Mamy zaszczyt poinformować, iż pełniący funkcję kierownika drużyny piłki ręcznej - Sebastian Witczak - został wiceprezesem Klubu Sportowego AZS Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie. Jest to ogromne wyróżnienie, a zarazem konsekwencja rzetelnie wykonywanych obowiązków w klubie i dbania o jego dobre imię. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Więcej…
 

W niedzielę (13. stycznia) w C.H. Alfa - koło fontanny - Planeta Formy, czyli jeden z olsztyńskich fitness klubów przygotowuje dwie bieżnie stacjonarne. Za przebiegnięty każdy kilometr sponsorzy przekażą na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotę 30zł. W tej inicjatywie udział wezmą także szczypiorniści AZS UWM. W imieniu organizatorów i sponsorów akcji serdecznie zapraszamy do przyłączenia się!

Do zobaczenia w Alfie!

 

Ostatnie dni roku 2012 to idealny moment, aby pokusić się o podsumowanie tego, co działo się przez ostatnie 12 miesięcy na ligowych parkietach i nie tylko. Zapraszamy do lektury artykułu, który przybliży wam wydarzenia zapisane na kolejnych kartach historii sekcji piłki ręcznej Klubu Sportowego AZS Uniwersytet Warmińsko - Mazurski.

Więcej…
 

Tradycyjnie, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, odbyło się opłatkowe spotkanie szczypiornistów AZS UWM. Przy wigilijnym stole, prócz zawodników i sztabu szkoleniowego AZS, nie zabrakło również obecnych graczy Warmii Traveland Olsztyn, którzy w poprzednim sezonie wraz z akademickim zespołem bili się o awans na zaplecze PGNiG Superligi. Było to miłe spotkanie i okazja do rozmów na temat przyszłości drużyny, ale także do wspomnień, gdyż trwający sezon jest już szóstym, kiedy to podopieczni trenera Adamowicza rywalizują na drugoligowych parkietach.

Więcej…
 

Warmia nie będzie miło wspominała inauguracji sezonu 2012/2013. W Olsztynie podopieczni trenerów Adamowicza i Maciejewskiego ulegli Sokołowi Kościerzyna 26:28(11:12). Na słowa uznania zasługują jednak byli akademicy - przede wszystkim: Radosław Dzieniszewski, Łukasz Kowalczyk i Mateusz Gawryś - według lokalnych mediów "najjaśniejsze punkty" Warmii w pojedynku z Sokołem.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 30