Jestes tutaj:   Start

W sobotę o godz. 18:00 podopieczni trenera Karola Adamowicza rozegrają kolejne spotkanie o ligowe punkty. Tym razem rywalem akademików będzie BS Korona Koronowo - aktualnie przedostatnia drużyna ligi. Czy po dwóch porażkach odniesionych w miniony weekend olsztynianie zbiorą się i zainkasują komplet punktów?

 

 

Obie drużyny są obecnie w nieco innych nastrojach. Olsztynianie po fantastycznym początku rundy rewanżowej (cztery zwycięstwa), w miniony weekend musieli uznać wyższość zarówno Gwardii Koszalin jak i lidera z Gryfina. Mimo wszystko, osiem zdobytych punktów pozwoliło podopiecznym trenera Adamowicza odbić się od przysłowiowego "dna". AZS z dorobkiem 15 oczek plasuje się na 10. pozycji.

Zdecydowanie gorsze rezultaty w rundzie rewanżowej notuje nasz najbliższy rywal. W dotychczasowych spotkaniach rundy rewanżowej Korona zdobyła zaledwie jedno oczko (remis z GKS Żukowo), przegrywając na własnym parkiecie m.in. z "czerwoną latarnią" ligi - LKS Kęsowo. Dlatego też wydaje się, że w najbliższą sobotę to AZS będzie faworytem meczu w Koronowie. Czy tak się stanie i olsztynianie wrócą z tarczą? Odpowiedź na to pytanie poznamy w sobotni wieczór.