Jestes tutaj:   Start Wiadomości Relacje Lider za mocny! AZS UWM - Energetyk 28:34(12:13)
Lider za mocny! AZS UWM - Energetyk 28:34(12:13)

Podopieczni trenera Karola Adamowicza ulegli liderowi rozgrywek - Energetykowi Gryfino - 28:34(12:13). Ostateczny wynik nie odzwierciedla jednak boiskowych wydarzeń. Akademicy jeszcze w 55. minucie tracili do podopiecznych trenera Śrudki zaledwie dwie bramki (26:28). Niestety, ostatnie minuty to zdecydowana dominacja gości, którzy ostatecznie wypracowali sześciobramkową przewagę. Dzięki zwycięstwu nad AZS UWM Energetyk został samodzielnym liderem ligowych rozgrywek, gdyż w niedzielnym spotkaniu wicelider z Bydgoszczy tylko zremisował w Grudziądzu.

AZS UWM Olsztyn - Energetyk Gryfino 28:34(12:13)

AZS: Uściński, Szymański - Biliński 4, Nalewajek 2, Pstrągowski 3, Terlecki, Rugień, Wojciechowski 2(2/3), Ziarnicki 2, Olszewski 9 (0/1), Nogal 2, Prorok 4(1/1), Bonk.

Kary: AZS - 6 min., Energetyk - 8 min.

Karne: AZS - 3/5, Energetyk - 3/3