Jestes tutaj:   Start II liga Terminarz
# Gospodarz Gość Wynik Do przerwy

I runda - sezon 2012/2013

1. kolejka 15-16 września 2012 roku

1. MKS Grudziądz KS AZS UWM Olsztyn 32:18 (16:6)
2. Alfa 99 Strzelno Szczypiorniak Olsztyn 26:29 (13:9)
3. KSPR Gwardia Koszalin Tytani Wejherowo 25:19 (11:10)
4. Sokół Gdańsk MKS Brodnica 33:23 (19:12)
5. AZS UKW Bydgoszcz Korona BS Koronowo 35:27 (18:13)
6. KS Energetyk Gryfino LKS Kęsowo 32:21 (17:9)
7. GKS Żukowo MKS Sambor Tczew 30:30 (13:13)

2. kolejka 22-23 września 2012 roku

1. KS AZS UWM Olsztyn MKS Sambor Tczew 22:24 (12:10)
2. LKS Kęsowo GKS Żukowo 22:23 (10:9)
3. Korona BS Koronowo KS Energetyk Gryfino 24:34 (9:15)
4. MKS Brodnica AZS UKW Bydgoszcz 20:22 (7:8)
5. Tytani Wejherowo Sokół Gdańsk 21:28 (10:13)
6. KSPR Gwardia Koszalin Szczypiorniak Olsztyn 28:19 (15:11)
7. MKS Grudziądz Alfa 99 Strzelno 37:25 (18:10)

3. kolejka 29-30 września 2012 roku

1. Alfa 99 Strzelno KS AZS UWM Olsztyn 28:26 (13:10)
2. MKS Grudziądz KSPR Gwardia Koszalin 25:30 (11:12)
3. Sokół Gdańsk Szczypiorniak Olsztyn 32:20 (14:8)
4. AZS UKW Bydgoszcz Tytani Wejherowo 31:25 (16:11)
5. MKS Brodnica KS Energetyk Gryfino 31:28 (14:12)
6. GKS Żukowo Korona BS Koronowo 27:31 (12:18)
7. MKS Sambor Tczew LKS Kęsowo 30:29 (20:13)

4. kolejka 6-7 października 2012 roku

1. KS AZS UWM Olsztyn LKS Kęsowo 31:26 (13:12)
2. Korona BS Koronowo MKS Sambor Tczew 30:29 (13:16)
3. GKS Żukowo
MKS Brodnica
27:29 (13:13)
4. Tytani Wejherowo KS Energetyk Gryfino 24:33 (10:17)
5. Szczypiorniak Olsztyn AZS UKW Bydgoszcz 27:25 (15:9)
6. MKS Grudziądz Sokół Gdańsk 30:28 (17:11)
7. Alfa 99 Strzelno KSPR Gwardia Koszalin 31:30 (16:15)

5. kolejka 13-14 października 2012 roku

1. KSPR Gwardia Koszalin KS AZS UWM Olsztyn 31:27 (13:13)
2. Sokół Gdańsk Alfa 99 Strzelno 34:28 (17:15)
3. AZS UKW Bydgoszcz MKS Grudziądz 32:30 (14:11)
4. KS Energetyk Gryfino Szczypiorniak Olsztyn 33:27 (22:13)
5. GKS Żukowo Tytani Wejherowo 26:22 (14:6)
6. MKS Sambor Tczew MKS Brodnica 28:23 (16:10)
7. LKS Kęsowo Korona BS Koronowo 33:31 (16:15)

6. kolejka 20-21 października 2012 roku

1. KS AZS UWM Olsztyn Korona BS Koronowo 30:25 (13:13)
2. MKS Brodnica LKS Kęsowo 35:35 (13:15)
3. Tytani Wejherowo MKS Sambor Tczew 20:28 (10:12)
4. Szczypiorniak Olsztyn GKS Żukowo 25:25 (13:10)
5. MKS Grudziądz KS Energetyk Gryfino 30:39 (11:19)
6. Alfa 99 Strzelno AZS UKW Bydgoszcz 29:31 (11:16)
7. KSPR Gwardia Koszalin Sokół Gdańsk 24:30 (12:13)

7. kolejka 27-28 października 2012 roku

1. Sokół Gdańsk KS AZS UWM Olsztyn 42:26 (17:10)
2. AZS UKW Bydgoszcz KSPR Gwardia Koszalin 32:27 (15:12)
3. KS Energetyk Gryfino Alfa 99 Strzelno 32:23 (16:13)
4. GKS Żukowo MKS Grudziądz 28:32 (10:16)
5. MKS Sambor Tczew Szczypiorniak Olsztyn 22:21 (12:11)
6. LKS Kęsowo Tytani Wejherowo 22:35 (10:18)
7. Korona BS Koronowo MKS Brodnica 32:23 (19:12)

8. kolejka 10-11 listopada 2012 roku

1. KS AZS UWM Olsztyn MKS Brodnica 31:27 (15:12)
2. Tytani Wejherowo Korona BS Koronowo 30:25 (13:15)
3. Szczypiorniak Olsztyn LKS Kęsowo 23:18 (9:9)
4. MKS Grudziądz MKS Sambor Tczew 29:25 (14:14)
5. Alfa 99 Strzelno GKS Żukowo 32:25 (17:16)
6. KSPR Gwardia Koszalin KS Energetyk Gryfino 30:37 (16:16)
7. Sokół Gdańsk AZS UKW Bydgoszcz 29:32 (12:19)

9. kolejka 17-18 listopada 2012 roku

1. AZS UKW Bydgoszcz KS AZS UWM Olsztyn 35:25 (19:16)
2. KS Energetyk Gryfino Sokół Gdańsk 31:26 (17:14)
3. GKS Żukowo KSPR Gwardia Koszalin 22:22 (10:7)
4. MKS Sambor Tczew Alfa 99 Strzelno 30:33 (13:17)
5. LKS Kęsowo MKS Grudziądz 14:28 (5:10)
6. Korona BS Koronowo Szczypiorniak Olsztyn 28:30 (11:20)
7. MKS Brodnica Tytani Wejherowo 25:27 (12:14)

10. kolejka 24-25 listopada 2012 roku

1. KS AZS UWM Olsztyn Tytani Wejherowo 26:29 (12:12)
2. Szczypiorniak Olsztyn MKS Brodnica 22:17 (10:9)
3. MKS Grudziądz Korona BS Koronowo 27:20 (13:9)
4. Alfa 99 Strzelno LKS Kęsowo 30:28 (11:13)
5. KSPR Gwardia Koszalin MKS Sambor Tczew 27:27 (15:18)
6. Sokół Gdańsk GKS Żukowo 18:30 (9:12)
7. AZS UKW Bydgoszcz KS Energetyk Gryfino 37:31 (17:17)

11. kolejka 1-2 grudnia 2012 roku

1. KS Energetyk Gryfino KS AZS UWM Olsztyn 29:23 (16:12)
2. GKS Żukowo AZS UKW Bydgoszcz 27:25 (8:12)
3. MKS Sambor Tczew Sokół Gdańsk 25:31 (11:16)
4. LKS Kęsowo KSPR Gwardia Koszalin 30:27 (18:13)
5. Korona BS Koronowo Alfa 99 Strzelno 24:32 (14:14)
6. MKS Brodnica MKS Grudziądz 30:34 (14:19)
7. Tytani Wejherowo Szczypiorniak Olsztyn 27:27 (12:16)

12. kolejka 8-9 grudnia 2012 roku

1. KS AZS UWM Olsztyn Szczypiorniak Olsztyn 20:20 (10:9)
2. MKS Grudziądz Tytani Wejherowo 24:26 (18:17)
3. Alfa 99 Strzelno MKS Brodnica 35:28 (18:10)
4. KSPR Gwardia Koszalin Korona BS Koronowo 21:25 (12:11)
5. LKS Kęsowo
Sokół Gdańsk
23:29 (10:20)
6. AZS UKW Bydgoszcz MKS Sambor Tczew 41:22 (20:13)
7. KS Energetyk Gryfino GKS Żukowo 38:23 (22:9)

13. kolejka 15-16 grudnia 2012 roku

1. GKS Żukowo KS AZS UWM Olsztyn 29:27 (19:10)
2. MKS Sambor Tczew KS Energetyk Gryfino 24:35 (15:18)
3. LKS Kęsowo AZS UKW Bydgoszcz 24:28 (11:14)
4. Korona BS Koronowo Sokół Gdańsk 31:38 (11:19)
5. MKS Brodnica KSPR Gwardia Koszalin 32:27 (15:11)
6. Tytani Wejherowo Alfa 99 Strzelno 30:25 (14:14)
7. Szczypiorniak Olsztyn MKS Grudziądz 24:25 (12:13)

II runda - sezon 2012/2013

14. kolejka 26-27 stycznia 2013 roku

1. KS AZS UWM Olsztyn MKS Grudziądz 26:25 (18:12)
2. Szczypiorniak Olsztyn Alfa 99 Strzelno 26:23 (13:12)
3. Tytani Wejherowo KSPR Gwardia Koszalin 27:29 (8:15)
4. MKS Brodnica Sokół Gdańsk 27:22 (11:11)
5. Korona BS Koronowo AZS UKW Bydgoszcz 23:26 (12:12)
6. LKS Kęsowo KS Energetyk Gryfino 20:35 (10:13)
7. MKS Sambor Tczew GKS Żukowo 23:29 (7:18)

15. kolejka 2-3 luty 2013 roku

1. Sambor Tczew KS AZS UWM Olsztyn 21:31 (5:16)
2. GKS Żukowo LKS Kęsowo 31:28 (15:12)
3. Energetyk Gryfino Korona BS Koronowo 35:22 (16:10)
4. AZS UKW Bydgoszcz MKS Brodnica 28:18 (13:6)
5. Sokół Gdańsk Tytani Wejherowo 28:23 (15:12)
6. Szczypiorniak Olsztyn
KSPR Gwardia Koszalin
22:22 (13:11)
7. Alfa 99 Strzelno MKS Grudziądz 31:38 (15:18)

16. kolejka 9-10 luty 2013 roku

1. KS AZS UWM Olsztyn
Alfa 99 Strzelno
33:31 (16:15)
2. KSPR Gwardia Koszalin
MKS Grudziądz
20:17 (9:8)
3. Szczypiorniak Olsztyn
Sokół Gdańsk
22:28 (14:7)
4. Tytani Wejherowo AZS UKW Bydgoszcz
23:25 (13:15)
5. Energetyk Gryfino
MKS Brodnica
37:25 (18:14)
6. Korona BS Koronowo
GKS Żukowo 25:25 (15:11)
7. LKS Kęsowo
Sambor Tczew 22:27 (9:12)

17. kolejka 16-17 luty 2013 roku

1. LKS Kęsowo KS AZS UWM Olsztyn 20:22 (10:10)
2. Sambor Tczew Korona BS Koronowo 36:28 (17:13)
3. MKS Brodnica
GKS Żukowo
30:27 (15:11)
4. Energetyk Gryfino Tytani Wejherowo 28:23 (14:12)
5. AZS UKW Bydgoszcz Szczypiorniak Olsztyn 34:25 (17:9)
6. Sokół Gdańsk MKS Grudziądz 34:21 (16:9)
7. KSPR Gwardia Koszalin Alfa 99 Strzelno
33:25 (18:9)

18. kolejka 23-24 luty 2013 roku

1. KS AZS UWM Olsztyn KSPR Gwardia Koszalin 21:22 (9:12)
2. Alfa 99 Strzelno Sokół Gdańsk 31:40 (13:21)
3. MKS Grudziądz AZS UKW Bydgoszcz 25:25 (11:10)
4. Szczypiorniak Olsztyn Energetyk Gryfino 22:28 (12:18)
5. Tytani Wejherowo GKS Żukowo 28:22 (13:11)
6. MKS Brodnica Sambor Tczew 38:30 (15:12)
7. Korona BS Koronowo LKS Kęsowo 27:29 (14:13)

19. kolejka 2-3 marca 2013 roku

1. Korona BS Koronowo KS AZS UWM Olsztyn 26:28 (12:14)
2. LKS Kęsowo MKS Brodnica 20:35 (9:15)
3. Sambor Tczew Tytani Wejherowo 29:29 (19:13)
4. GKS Żukowo Szczypiorniak Olsztyn 23:29 (9:17)
5. Energetyk Gryfino MKS Grudziądz 28:31 (15:15)
6. AZS UKW Bydgoszcz Alfa 99 Strzelno 32:28 (11:14)
7. Sokół Gdańsk KSPR Gwardia Koszalin 35:24 (20:13)

20. kolejka 16-17 marca 2013 roku

1. KS AZS UWM Olsztyn Sokół Gdańsk 21:38 (8:19)
2. KSPR Gwardia Koszalin AZS UKW Bydgoszcz 34:26 (14:12)
3. Alfa 99 Strzelno Energetyk Gryfino 28:37 (15:17)
4. MKS Grudziądz GKS Żukowo 37:18 (12:8)
5. Szczypiorniak Olsztyn Sambor Tczew 33:23 (19:10)
6. Tytani Wejherowo LKS Kęsowo 31:20 (15:11)
7. MKS Brodnica Korona BS Koronowo 43:32 (22:14)

21. kolejka 23-24 marca 2013 roku

1. MKS Brodnica KS AZS UWM Olsztyn 32:28 (18:12)
2. Korona BS Koronowo Tytani Wejherowo 29:31 (17:15)
3. LKS Kęsowo Szczypiorniak Olsztyn 22:22 9:11
4. Sambor Tczew MKS Grudziądz 26:32 (9:14)
5. GKS Żukowo Alfa 99 Strzelno 26:28 (14:12)
6. Energetyk Gryfino KSPR Gwardia Koszalin 31:29 (10:13)
7. AZS UKW Bydgoszcz Sokół Gdańsk 32:32 (16:15)

22. kolejka 6-7 kwietnia 2013 roku

1. KS AZS UWM Olsztyn AZS UKW Bydgoszcz 22:26 (10:12)
2. Sokół Gdańsk Energetyk Gryfino 27:31 (10:17)
3. KSPR Gwardia Koszalin GKS Żukowo 27:21 (14:13)
4. Alfa 99 Strzelno Sambor Tczew 29:28 (14:16)
5. MKS Grudziądz LKS Kęsowo 32:17 (13:7)
6. Szczypiorniak Olsztyn Korona BS Koronowo 25:23 (17:10)
7. Tytani Wejherowo MKS Brodnica 27:18 (14:8)

23. kolejka 13-14 kwietnia 2013 roku

1. Tytani Wejherowo KS AZS UWM Olsztyn 22:30 (8:13)
2. MKS Brodnica Szczypiorniak Olsztyn 31:24 (16:10)
3. Korona BS Koronowo MKS Grudziądz 14:22 (5:8)
4. LKS Kęsowo Alfa 99 Strzelno 26:29 (11:8)
5. Sambor Tczew KSPR Gwardia Koszalin 29:25 (14:9)
6. GKS Żukowo Sokół Gdańsk 23:32 (12:14)
7. Energetyk Gryfino AZS UKW Bydgoszcz 22:28 (9:13)

24. kolejka 20-21 kwietnia 2013 roku

1. KS AZS UWM Olsztyn Energetyk Gryfino 28:34 (12:13)
2. AZS UKW Bydgoszcz GKS Żukowo 36:23 (20:10)
3. Sokół Gdańsk Sambor Tczew 38:25 (18:10)
4. KSPR Gwardia Koszalin LKS Kęsowo 37:25 (19:10)
5. Alfa 99 Strzelno Korona BS Koronowo 28:23 (14:9)
6. MKS Grudziądz MKS Brodnica 30:25 (15:10)
7. Szczypiorniak Olsztyn Tytani Wejherowo 29:25 (16:11)

25. kolejka 27-28 kwietnia 2013 roku

1. Szczypiorniak Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn 25:24 (11:11)
2. Tytani Wejherowo MKS Grudziądz 30:26 (15:16)
3. MKS Brodnica Alfa 99 Strzelno 23:27 (11:12)
4. Korona BS Koronowo KSPR Gwardia Koszalin 23:26 (13:9)
5. Sokół Gdańsk
LKS Kęsowo
41:15 (20:8)
6. Sambor Tczew AZS UKW Bydgoszcz 27:29 (16:19)
7. GKS Żukowo Energetyk Gryfino 30:18 (15:9)

26. kolejka 4-5 maja 2013 roku

1. KS AZS UWM Olsztyn GKS Żukowo 19:29 (9:10)
2. Energetyk Gryfino Sambor Tczew
3. AZS UKW Bydgoszcz LKS Kęsowo
4. Sokół Gdańsk Korona BS Koronowo
5. KSPR Gwardia Koszalin MKS Brodnica 29:19 (14:8)
6. Alfa 99 Strzelno Tytani Wejherowo
7. MKS Grudziądz Szczypiorniak Olsztyn