Jestes tutaj:   Start
Click on the slide!

Lider za mocny! AZS UWM - Energetyk 28:34(12:13)

Podopieczni trenera Karola Adamowicza ulegli liderowi rozgrywek - Energetykowi Gryfino - 28:34(12:13). Ostateczny wynik nie odzwierciedla jednak boiskowych wydarzeń.

więcej...

Passa podtrzymana, AZS górą mimo słabszego meczu.

Trzy mecze rundy rewanżowej, trzy zwycięstwa - to bilans podopiecznych trenera Karola Adamowicza w rozgrywkach o mistrzostwo II ligi.

więcej...

Wygrana w Tczewie, debiut nowego zawodnika!

Podopieczni trenera Karola Adamowicza rozgromili na wyjeździe Sambor Tczew 21:31(5:16). Najskuteczniejszym zawodnikiem AZS po raz kolejny był Łukasz Olszewski...

więcej...

Współpraca

Klub Sportowy AZS UWM Olsztyn współpracuje z Uczniowskim Klubem Sportowym "Olsztyniak". Klub, założony przez Ewę Walczak i Janusza Kopczyńskiego we wrześniu 2010 roku, zajmuje się szkoleniem chłopców z klas IV-VI.…

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Plażowa piłka ręczna: Olsztyn to krajowa czołówka!

Za nami sezon plażowej piłki ręcznej 2013, który dla olsztyńskich drużyn okazał się bardzo udany. Fuzja Anders sięgnęła bowiem po brązowy medal Mistrzostw Polski, a tuż za podium uplasowała się ekipa Orłów Kopcysia. W obu drużynach występują zawodnicy, którzy mają na swoim koncie występy w II-ligowym AZS UWM.

Więcej…

Historia lubi się powtarzać - brąz szczypiornistów UWM!

W dniach 24-26.05.2013 w Katowicach odbył się finałowy turniej Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej mężczyzn. O medale rywalizowało szesnaście najlepszych akademickich drużyn z kraju, które zostały wyłonione w drodze eliminacji (turnieje strefowe). Olsztynianie, po czterech latach przerwy, znów awansowali do finałowej imprezy. Podobnie jak w Radomiu, tak i teraz w Katowicach drużyna trenera Karola Adamowicza zajęła siódme miejsce w klasyfikacji generalnej, natomiast w kategorii uniwersytetów wywalczyła brązowe medale!

Więcej…

Uniwersytecki brąz i 7. miejsce w klasyfikacji generalnej

W Katowicach zakończył się finałowy turniej Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn. W decydującej rozgrywce mieliśmy tylko jednego reprezentanta – szczypiornistów UWM Olsztyn. Zespół jest oparty na II-ligowym AZS UWM, ale tak jak to było w warszawskim półfinale do drużyny dołącza kortowscy studenci, a gracze innych klubów: Warmii i Szczypiorniaka, a nawet elbląskiego KS Wójcik Meble. Olsztynianie po zwycięstwie nad AGH Kraków 32:29 zajęli 7 miejsce w turnieju. Wcześniej zapewnili już sobie brąz w kat. uniwersytetów.

Więcej...

Historia lubi się powtarzać! UWM z brązem AMP!

Podobnie jak cztery lata temu, tak i teraz, szczypiorniści AZS UWM z finałowego turnieju Akademickich Mistrzostw Polski wracają z brązowymi medalami w klasyfikacji uniwersytetów. W rywalizacji z politechnikami, akademia wychowania fizycznego oraz uczelniami prywatnymi - UWM wypadł nieznacznie gorzej, plasując się na 7. lokacie. To spory sukces drużyny prowadzonej przez Karola Adamowicza. Wkrótce więcej informacji!

AMP: UWM jedzie na finały do Katowic!

Szczypiorniści Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie w dniach 1-3.05.2013 rywalizowali w Warszawie w półfinałowym turnieju Akademickich Mistrzostw Polski. O miejsce w finałach rywalizowało dziesięć zespołów. Olsztynianie zajęli trzecie miejsce i uzyskali awans do finałowego turnieju AMP, który rozegrany zostanie w Katowicach (23-26.05). Serdecznie gratulujemy!