04.12

Zapraszamy wszystkich do udziału w 59. Ogólnopolskim Rajdzie Studenckim po Warmii i Mazurach
WA-MA 2018.

W tym roku spotykamy się w terminie 10-13 maja w Ośrodku Zatoka Kal niedaleko Węgorzewa.

Wpisowe uczestnictwa w Rajdzie:

studenci: 10 zł

„nie studenci”: 15 zł.

Na mecie odbędzie się oficjalne zakończenie WA-MY, urozmaicone licznymi konkursami i zmaganiami tras ( przeciąganie liny, piosenka 59 Wa-My itp.) oraz ciepłym posiłkiem. W godzinach wieczornych zapłonie ognisko, przy którym z piosenką turystyczną, przy dźwiękach gitar oczekiwać będziemy świtu. W niedzielne przedpołudnie zapraszamy na wspólne śniadanie (wyjątkowo w tym roku każdy uczestnik ma możliwość zjeść śniadanie w formie szwedzkiego stołu w tawernie na terenie ośrodka) i tradycyjną licytację jaj, a wieczorem na po rajdowy wieczór wspomnień z piosenką turystyczną do siedziby AKT-u ( DS 1).
Nocleg na mecie każdy opłaca osobiście. Możliwość wynajęcia domków 4-osobowych w cenie 220 zł za domek z łazienką lub miejsca pod namiot ( 24 zł od namiotu z dostępem do sanitariatów). Dodatkowo cumowanie jachtu w cenie 25 zł za jednostkę + 10 zł za osobę z dostępem do sanitariatów.
Możecie z wyprzedzeniem rezerwować domki bezpośrednio kontaktując się z ośrodkiem, podając informacje kiedy przyjeżdżacie oraz że jesteście uczestnikami Wa-My.

Prosimy o zgłoszenie swojej obecności wybranemu kierownikowi trasy. Niezdecydowanych czy warto, zapewniam, że WARTO, a jeśli macie ochotę usłyszeć to od większej liczby osób, posłuchać wspomnień z poprzednich edycji, zapraszamy w każdą środę o godz. 20:15 do klubu AKT, który znajduje się przy ul. Kanafojskiego 3 (DS1). Więcej informacji o dostępnych wariantach tras już wkrótce.

W linku można zamówić pamiątkową koszulkę ( za jedyne 25zł). Odebrać będzie można na mecie lub wcześniej w siedzibie klubu AKT. Zamówienia do 24 kwietnia!

Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiedzą kierownicy tegorocznej edycji, Ada, kontakt: 882 921 783 oraz Damian, kontakt: 607 552 089

Autor wpisu: Piotr Cichowski (wpisów:41, wszystkie wpisy autora: )

Dodaj własny komentarz