2010
07.12

Nasi sąsiedzi zza ściany poprosili o umieszczenie tej informacji, może znajdzie się ktoś chętny na taki wyjazd?

SKORPENA – Obóz klubowy Purda 2010

W tym roku,  po raz czwarty w dniu 9 lipca wyrośnie skorpenowe namiotowe miasteczko nad brzegiem jeziora Purdy (Purdzkie).Obóz AKP „Skorpena” potrwa do niedzieli  18 lipca 2008 roku. Dzięki uprzejmości Pana Czesława Kamińskiego& Synów, właściciela łąki, obozowy czas spędzimy na terenie przypominającym scenerię  starych Cerkiewnik czy Wukśnik. Pięknie, cicho, odludnie i nad samą wodą nadającą się do nurkowania. Stąd to już rzut beretem nad jeziora Serwent, Dłużek, Leleszki.

Jeżeli tylko dopisze pogoda i woda nie będzie cieplejsza jak 30 stopni C, to zorganizujemy kolejną część flirtu z nurkowaniem dla najmłodszych uczestników klubowego Obozu . Atrakcjami oprócz nurkowań będą  gra w siatkówkę, gotowanie wspólnego obiadu, nocne ogniska i spotkanie sympatycznych twarzy,  nie widzianych latami. Często liczba obozowiczów dobija ponad dwóch setek uczestników , od małych dzieci po seniora „Brodę”.

A wszystko to w cenie 8 złotych dziennie  pobytu i noc  z „obiadem – zupą” dla dorosłych , a 4 zł dla dzieci do lat 10. Koszt całodziennego pobytu  z  „obiadem” – 4 zł za osobę.

 Paweł

ze strony www.skorpena.olsztyn.pl


Autor wpisu: Agata (wpisów:12, wszystkie wpisy autora: )

Brak komentarzy

Dodaj własny komentarz