Witamy Was bardzo serdecznie!

Dnia 20.10.2018, w siedzibie Akademickiego Klubu Turystycznego przy UWM w Olsztynie, decyzją osób uprawnionych do głosowania, ukonstytuował się nowy zarząd AKT w składzie:

1. Prezes: Agnieszka Walawska, studentka drugiego roku Turystyki i Rekreacji, przybyła do AKT na “Lubańskim” 2017;
  2. Skarbnik: Adrianna Tyczkowska, studentka czwartego roku Turystyki i Rekreacji, przybyła do AKT w listopadzie 2015;
  3. Sprzętowy: Piotr Cichowski, student trzeciego roku Inżynierii Systemów Informatycznych, przybyły do AKT w czerwcu 2017;

Jest nam niezmiernie miło, że nasze zaangażowanie w działalność AKT zostało docenione do tego stopnia, że postanowiliście oddać nam AKT pod opiekę.
Dziękujemy za świetną robotę poprzedniemu zarządowi i członkom klubu, za słowa wsparcia i chęci do pomocy – wiemy, że na Akatowców zawsze można liczyć!
Żywimy również nadzieję na pomyślną współpracę z pozostałymi agendami UWM jak i samym Akademickim Centrum Kultury.
    Przed nami wiele zarówno wspaniałych jak i trudnych chwil, z pewnością nie obędzie się bez dużego zaangażowania i pomocy ze strony Weteranów i starszych członków AKT, zwłaszcza wsparcia merytorycznego i mentalnego. Mamy głowy pełne pomysłów, więc życzymy zarówno sobie jak i Wam: zdrowia, sił i czasu na ich realizację!

Zarząd AKT Olsztyn:
Agnieszka Walawska
Adrianna Tyczkowska
Piotr Cichowski

Autor wpisu: Piotr Cichowski (wpisów:41, wszystkie wpisy autora: )

Dodaj własny komentarz