2009
12.04

Wiadomo, że ci co mogą i w porę zdołali wbić się w listę to jadą w góry … Nie każdy może mieć tyle wolnego lub takie zasoby pieniężne, żeby bujać się na drugi kraniec Polski… Niektórych także nie jarają bale czy inne instytucje gdzie czeka na ciebie małpie ubranko z krawatem … ale dla tych co chcą pojechać po maksie w okolicach Olsztyna mam inną propozycję…

Szukamy silnych i chętnych na nocleg pod namiotem w styczniu – właściwie to na przełomie grudnia i stycznia.

Miejsce: ogólnie niedaleko tj. max 30km od Olsztyna (kawałek pewnie podjedziemy pociągiem ale potem z 5-10km z buta). Celem będzie śliczne oczko w lesie, z dala od jakiejkolwiek cywilizacji.

Czas: sylwester tak cirka 12ta co by jasno było na spacer.

Plan imprezy: ognicho, szampan i trochę wynalazków …

Co zabrać: ciepłe wyposażenie do snu i długiego pobytu na powietrzu. Szampan, wyposażenie ogniskowe, termos. Namiot pewnie dokompletujemy.

Uwagi: Nocleg na mrozie to nie żarty więc temat alkoholu proponujemy ograniczyć do szampana i ew. niewielkiej ilości więcej.

Impreza odbędzie się jeśli znajdzie się 5-6 odważnych…
Chętnych proszę o kontakt:

Kilka zdjęć z ubiegłego roku…


Autor wpisu: Jerzy Mackiewicz (wpisów:128, wszystkie wpisy autora: )
  1. What’s up to every one, the contents present at this site are in fact remarkable for people experience, well, keep up the good work fellows.

  2. It’s truly a nice and helpful piece of information. I am satisfied that you shared this helpful information with us. Please stay us informed like this. Thank you for sharing.