11.13

Czas na realizację Nagrody Najlepszego Nie-Strzelca z tegoreocznego Turnieju Łucznicego!

Otóż…
nasi Zwycięzcy – Frau Rekuć i Grzesiek zwany Krzyśkiem przekazują szczegóły dotyczące Rajdu Andrzejkowego:

Termin: 28 – 29 listopada

Zbiórka: sobota 28 XI godz. 9:30 przy kasach na dworcu głównym PKP

Wycieczka ciuchcią Waplewa (koszt biletu normalnego: 10,60 zł), a dalej Grześ poprowadzi Was przez malownicze tereny, kończąc w szkole podstawowej w Olsztynku. Całość trasy w granicach 15-20 kilometrów. Jeżeli pojawi się chęć, oczywiście możliwość zorganizowania ogniska w trakcie radju.

Na miejscu do wykorzystania mamy salę gimnastyczną z przylegajacymi prysznicami.

Powrót: we własnym zakresie

Wpisowe: 10 zł.

Co zabrać?
– KAPCIE!!!!!