Zbiórka: 21.05 , Ul. Wodnika 1 Tomaszkowo – Stajnia „Popisowo”, Wyjazd 10:00

Dzień 1 ok. 41 km z Tomaszkowa do Brzydowa-Stajnia Orkiro.

Dzień 2 skoro świt ok. 28 km z Brzydowa do „Ranczo Windyki” znajdującego się 7 km od miejsca docelowego. Zostawiamy konie. Z ranczo auto-stopem podjeżdżamy do promu i przepływamy na wyspę, jesteśmy na miejscu.

Dzień 3 Auto-stop do „Ranczo Windyki” (7 km), Konno ok. 70 km do punktu początkowego-Tomaszkowo.

-W każdym z tych miejsc śpimy pod namiotami. Konie mają zapewnione lokum, wodę i jedzenie wg. życzeń właścicieli koni.

koszty: wpisowe, w punkcie I – 30 zł za hotel dla koni, miejsce na namioty z dostępem do wody wc darmowe. W punkcie II – 30 zł za hotel dla koni.

Podczas rajdu jedzenie i picie we własnym zakresie (postoje na zakupy).

Każdy koniarz wie co zabrać ze sobą na rajd, nie zapomnijcie tylko o lonżach żeby wypasać konie na postojach. Wszystko co potrzebne w trasie – we własnym zakresie. Konieczny kontakt z kierownikiem.

Kalina Witkowska 721273663 kalinawitkowska92@gmail.com

Kamila Dej 536085139 shadowoflove@vp.pl

Autor wpisu: Izabela Rekuć (wpisów:81, wszystkie wpisy autora: )

Dodaj własny komentarz