2014
03.12

Cześć wszystkim 🙂

W tym roku odbędzie się już trzecia edycja KORTOWSKICH ZAWODÓW AUTOSTOPOWYCH!

Dla tych, którzy jeszcze o naszej imprezie nie słyszeli – koncepcja wydarzenia jest następująca:
Startujemy w parach, wygrywają te osoby, które w jak najkrótszym czasie dotrą do mety autostopem. Naszymi zawodami kierują przede wszystkim 2 zasady: „kto pierwszy ten lepszy” oraz oczywiście reguła „fair play”. Ci, którzy uczestniczyli już w Zawodach w ubiegłych latach z pewnością potwierdzą,
że udział w wydarzeniu to wspaniała przygoda oraz okazja do spotkania się
z ludźmi, których łączy jedno – pasja podróżowania.

Zapisy przewidujemy OSOBIŚCIE w każdy poniedziałek i środę do dnia 23.04.2014, w godzinach 19.30-20.00 w siedzibie Akademickiego Klubu Turystycznego. Wpisowe wynosi 15 zł od osoby, które pokrywa koszty organizacyjne.

III Kortowskie Zawody Autostopowe odbędą się w dniach 25-26.04.2014. Startujemy w piątek o godz. 9.00 (od 8.00 wydawanie numerów startowych i mapek) z siedziby AKT (DS. 1 – wejście od strony Kortówki).

Meta i rozdanie nagród 26.04.2014 o godz. 16.00 w Wiśle na polu namiotowym „Pod skocznią”. Koszt noclegu na mecie uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. „Pod skocznią” wynosi to 15 zł/os/noc      za namiot, 25 zł/os/noc za miejsce w domku. Zawodnicy mają 31 godzin na dotarcie do mety.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do brania udziału w Zawodach!!!

Jeśli jeszcze nigdy nie odważyłeś się wyruszyć w podróż autostopową, przyjdź i zapisz się!!! Nie jedna osoba swoją przygodę z autostopem rozpoczęła właśnie z nami. Być może udział w tym wydarzeniu będzie momentem przełamania Twoich wewnętrznych barier, a poznanie doświadczonych autostopowiczów – inspiracją do dalszych podróży.

Więcej informacji pod nr tel 537 009 227 lub pod adresem e-mail zofia.irek@poczta.fm


Autor wpisu: Zefirek (wpisów:5, wszystkie wpisy autora: )

Brak komentarzy

Dodaj własny komentarz