2013
04.17

h45_logoDo startu 45. edycji Ekstremalnego Rajdu an Orientację HARPAGAN zostało już tylko dwa dni. Zgłosiło się już ponad 1100 uczestników, którzy jak co roku zmierzą się z kilometrami, ciężkim terenem a przede wszystkim z własnymi możliwościami.

” Zadaniem uczestnika jest odnaleźć w regulaminowym czasie punkty kontrolne zlokalizowane w terenie na których znajduje się obsługa rajdu. Z trasy można zejść praktycznie w dowolnym momencie i miejscu oddając kartę startową sędziemu lub innemu uczestnikowi, który dostarczy ją do bazy. Jest to jednak równoznaczne z wycofaniem się z Rajdu. Jak zatem widać chęć uczestnictwa w HARPAGANIE nie oznacza konieczności przebycia całej trasy.

Najważniejsza jest jednak chęć pokonania własnych słabości i sprawdzenie granicy swojej wytrzymałości. Na HARPAGANIE nie ma przegranych. Liczy się satysfakcja z pokonanego odcinka i zapał do poprawienia swojego wyniku w kolejnej edycji. Zwycięzcami imprezy są wszyscy, którzy odważyli się wystartować i nie jest istotne jaki dystans pokonali.”

 


Autor wpisu: multicolorowa (wpisów:18, wszystkie wpisy autora: )

Brak komentarzy

Dodaj własny komentarz