2012
04.18

Kierownik wskrzeszonej trasy motorowej, już drugi raz z wielką pompą zaprasza na 53 ogólnopolski rajd po warmii i mazurach WAMA organizowanego przez AKADEMICKI KLUB TURYSTYCZNY w OLSZTYNIE.

Każdy posiadający pojazd na dwóch kółkach z silnikiem(!) jest mile widziany. Plan przewiduje wyjazd o godzinie 16:00 w piątek 11 kwietnia z Olsztyna. Tegoż samego dnia planujemy dotrzeć jak najbliżej granicy obwodu kaliningradzkiego i przenocować pod namiotami. Wygodniejsi mogą wynaleźć nocleg na jedną noc u pobliskich gospodarzy. Na drugi dzień zwiedzamy naszą piękną warmię, a drobna delegacja wyskoczy po napoje wyskokowe do naszych drogich sąsiadów 🙂
Spotykamy się o godzinie 16:00 na mecie rajdu w campingu Rusałka w Węgorzewie, gdzie odbędą się liczne zabawy i konkursy, a gdy każdy będzie w świetnym nastroju zabawimy się przy ognisku i gitarze aż do białego rana.

Preferowane maszyny to cross lub enduro, choć każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierając się na trasę trzeba się liczyć z wydatkiem na znaczek rzędu 12zł.

Po więcej informacji proszę pisać na adres jacek@mackiewicz.olsztyn.pl

Wrrrrrrrrruuuuuuuuuuuum!!!


Autor wpisu: Jerzy Mackiewicz (wpisów:128, wszystkie wpisy autora: )

Brak komentarzy

Dodaj własny komentarz