2011
10.19

Na terenie Katedry Pszczelnictwa w Kortowie u. Słoneczna 48 w Olsztynie zapłonie ognisko, przy którym rozbrzmieją pieśni z dawnych lat i te nowsze z piątków śpiewanych.

Okazją do świętowania jest 50 lecie klubu więc spotkamy się  w pełnym przekroju pokoleń.  Liczymy na  waszą obecność  drodzy nasi weterani klubu, członkowie, sympatycy i Wy  którzy dopiero nas poznajecie  przychodząc na naszą  uczelnię.

Ognisko rozpalimy w granicach godz. 19 więc ze względu na  szarugę już panującą, proponuję zabrać ze sobą coś do  poświecenia by bezpiecznie dotrzeć na miejsce.
Jako organizatorzy zapewniamy trochę miejsc siedzących  dla osób starszych dlatego porponujemy wziąć coś pod  siedzenia (karimaty, pal drewna 🙂 czy inne wygodniejsze  ustrojstwa). Będzie też kiełbaska i chlebek oraz beczka piwka  od naszego sponsora Browarów Kormoran. W miarę  rozsądku jeśli ktoś uzna, że piwka mu nie starczy może  wnieść swoje.

Biesiadowanie potrwa do tej godziny aż nam sił starczy lub  nas nie przegonią, zdążycie się więc naładować  pozytywnymi emocjami związanymi ze spotkaniem znanych  twarzy po tylu latach. Jeśli ktoś ma też instrumenty, na  których lubi grać bierzcie ze sobą.

Wstęp na ognisko jest oczywiście bezpłatny.


Autor wpisu: Dziki (wpisów:45, wszystkie wpisy autora: )

Brak komentarzy

Dodaj własny komentarz