Minitop Studencki Klub Motocyklowy TABUN

Studencki Klub Motocyklowy
TABUN

Zdjęcie Studencki Klub Motocyklowy TABUN

Wszystko zaczęło się od przypadkowego spotkania na uczelni trzech miłośników jednośladów, czynnych motocyklistów: Marcina Trzeciaka, Pawła Klecza i Tomka Tomkiewicza. W ich głowach zrodził się pomysł stworzenia Studenckiego Klubu Motocyklowego. Zapadła decyzja o zorganizowaniu spotkania, mającego na celu zorientowanie się, czy wśród studentów są jeszcze motocykliści chętni do podjęcia takiego wyzwania.


Dalsze działania doprowadziły do powstania Studenckiej Grupy Motocyklowej "TABUN" UWM w Olsztynie działającej przy Akademickim Centrum Kultury. Uzyskaliśmy prawo do korzystania z akademickiego lokalu. Do tej pory odbywają się w nim cotygodniowe spotkania, na które przychodzi stała grupa członków oraz pojawiają się nowe twarze. Jak to w życiu bywa, w miarę upływu czasu do swego grona przyjęliśmy kilka nowych osób, a z innymi musieliśmy się pożegnać.


Celem naszej działalności jest propagowanie kultury i wiedzy motocyklowej, promowanie zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego, organizowanie zlotów, rajdów i innych imprez motocyklowych, organizowanie akcji charytatywnych – Motomikołaje oraz promocja Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Co roku w kwietniu TABUN organizuje największy zlot motocyklowy na Warmii – Tabunadę.

TABUN
Studencka Grupa Motocyklowa

 


 

e-mail: sgmtabun@vp.pl

 

Adres oficjalnej strony: www.tabun.olsztyn.pl